Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti
X
Ar jums reikalinga
pagalba?
Žingsnis po žingsnio
mes jums padėsime
išsirinkti tinkamas padangas.
Padangų Paieška
Plotis
Aukštis
Skersmuo
Reifen Finden

Pagal automobilį
Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Padangos elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams

Augant registracijų skaičiui, elektromobiliai ir automobiliai su hibridine pavara nebėra tik tendencija, bet pamažu, jie tampa nuolatine rinkos dalimi. Natūralu, kad elektromobiliams (arba bendrai elektrinėms transporto priemonėms) ir hibridams reikia specialių padangų.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis padangas

Saugus sukibimas, didelis vairavimo komfortas ir ypatinga ekonomija – tai yra specifikacijos. Nelengva užduotis padangų pramonei. Gali tikti ir įprastiniai padangų modeliai, turintys mažą pasipriešinimą riedėjimui (atpažįstami pagal AA žymėjimą etiketėje) ir didelę keliamąją galią. Savo internetinėje parduotuvėje jums galime pasiūlyti padangas, atitinkančias šiuos reikalavimus.

Kokios yra naujausios gamintojų padangos?


Elektromobilių padangoms įsigalėjo terminas „aukštos ir siauros“. Jis apibūdina didelio apskritimo ir siauro protektoriaus padangas, pavyzdžiui skirtas specialiai elektromobiliams. Kai kurie gerai žinomi gamintojai siūlo specialiai elektromobiliams skirtas padangas:
 • Michelin ePrimacy
  iki 7% didesnis nuotolis elektromobiliams, padangų dydžiai svyruoja nuo 15 iki 20 colių
 • Continental EcoContact 6
  mažesnis degalų vartojimas, didelė rida, aukštųjų technologijų silicio mišinys
 • Hankook Kinergy Eco 2
  optimizuotos kuro ekonomijai, sumažėjęs padangos keliamas triukšmas, pagerintas sukibimas drėgnuose ir sausuose paviršiuose
 • Kumho Wattrun VS31
  dėl naudojamų pažangių medžiagų yra ypač lengvos, riedėjimo pasipriešinimas optimizuotas siekiant didžiausios kuro ekonomijos, tylus ir patogus valdymas

Elektromobilių padangų reikalavimai


 • Saugumas
  Kaip ir visados, pagrindinė taisyklė yra: Saugumas pirmiausiai! Elektromobilių padangos turi užtikrinti tiek tinkamą sukibimą, tiek ir trumpą stabdymo kelią, ypatingai šlapiomis kelių sąlygomis. Antroji raidė, esanti ant padangos, geriausiai jei tai yra A, nurodo labai geras stabdymo savybes šlapiame kelyje.
 • Mažas pasipriešinimas riedėjimui ir didesnė keliamoji galia
  Elektromobiliai dažniausiai būna daug sunkesni dėl jų sunkių baterijų. Padangos turi išlaikyti balansą tarp padidėjusios apkrovos ir didesnio pasipriešinimo riedėjimui, padangos nusidėvėjimo ir energijos suvartojimo. Kai kurie padangų gamintojai siūlo sunkesnėms transporto priemonėms. Pasiekti mažiausią įmanomą pasipriešinimą (efektyvumo klasė A) išlieka pagrindinis tikslas, nes kuo mažesnis pasipriešinimas, tuo ilgesnė distancija.
 • Sukimo momentas
  Dėl elektrinės pavaros, elektromobilių ir hibridų sukimo momentas pradedant važiuoti yra didesnis, nei įprastinių benzinu ar dyzeliu varomų transporto priemonių. Tai papildomai veikia kilometražą.
 • Mažas triukšmas
  Žemas triukšmo lygis suteikia vairavimo komfortą. Kadangi elektromobiliai yra labai tylūs, renkantis padangas reikėtų į tai atkreipti dėmesį.

Kurias tinkamas padangas reifendirekt.lt rekomenduoja jūsų elektromobiliui?

Žemiau pateikiame kai kurias padangas, kurias galite įsigyti mūsų parduotuvėje: