Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Pristatymo ir mokėjimo sąlygos - Padangų paieška - reifendirekt.lt

Pristatymo ir mokėjimo sąlygos

www.reifendirekt.lt yra AB Delticom OE SRL, Timisoara, Rumunija, interneto pasiūlymas.

Visos mūsų nurodytos kainos yra su PVM.

Mes palengvinsime Jūsų gyvenimą. Galite pasirinkti prekių pristatymą į namus arba vienu iš mūsų padangų montavimo partnerių adresu.

Mūsų pristatymo alternatyvos:

Jūsų užsakytų prekių pristatymo laikas Lietuvoje yra 2-6 darbo dienos. Jūs galite pasirinkti vieną iš 3 prekių pristatymo alternatyvų
 • Jūs norite gauti padangas į namus. Tada mes pristatysime jas tuo pačiu adresu, kaip ir sąskaitą už prekes. Tuo atveju Jūs patys galite pakeisti padangas arba nuvežti jas į savo pasirinktą autoservisą.
 • Jūs norite nusiųsti padangas vienam iš montavimo partnerių arti savęs. Tam prašome pasirinkti „Siųskite mano prekes montavimo partneriui". Kitame žingsnyje Jums bus pasiūlyti arti Jūsų esantys montavimo partneriai. Jūs galite pasirinkti vieną iš jų, arba – jeigu Jūs pvz. šiuo metu nesate namuose – kitą montavimo partnerį. Mes susisieksime su Jūsų pasirinktu montavimo partneriu ir pristatysime Jūsų užsakymą jo adresu.
 • Jūs pageidaujate, kad padangos būtų pristatytos kitu adresu. Tada prašome nurodyti pristatymo adresą ir, jeigu Jūs negalėsite priimti padangas asmeniškai, taip pat to asmens vardą ir pavardę, kuris turės teisę gauti jūsų užsakytas prekes.

Į Jūsų klausimus pristatymo serviso tema mes Jums mielai atsakysime reifendirekt-lt@delti.com

Tuo atveju, jeigu Jūs užsakote tik vieną padangą, mes priskaičuosime papildomai 10 Eurų antkainį.

Mūsų mokėjimo sąlygos

Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų prekių kainos yra nebrangios. Mes galime jas laikyti tik tuo atveju, jeigu mūsu prekės bus tikrai apmokėtos. Jūs turite galimybę pasirinkti, kaip norite mokėti:
 • Kreditine kortele Jūs mokate patogiai. Mes prķmame Visa, American Express ir Mastercard. Jūs įrašote savo kreditinės kortelės duomenis, mes pristatome Jūsų prekes ir paimame pinigus iš Jūsų sąskaitos po prekių pristatymo: jeigu Jūs nenorite pranešti savo pilno kortelės numerio internetu, tada prašome padaryti tai faksu arba telefonu
 • Pervedimo būdu Jūs galite pervesti pinigus. Banko sąskaitos numerį, į kurį galite pervesti pinigus, surasite užsakymo patvirtinime, kurį gausite iš mūsų. Po to, kai mes gausime Jūsų pinigus, mes išsiųsime Jūsų užsakytas prekes.

  IBAN: LT413250036497491416
  Swift: REVOLT21

 • PayPal: sumokėkite greitai ir patogiai naudodami PayPal į paypal_east@delti.com el. pašto adresą.
 • Mokėkite kriptovaliutomis – Mokėkite viena iš nurodytų valiutų – „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „ApeCoin“, „Euro Coin“, „Dogecoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Shiba Inu“, „Wrapped Bitcoin“, „XRP“, naudodami „Bitpay“ – Jums reikia „Personal Virtual Wallet“, kuri prieinama kaip mobilioji aplikacija ar PC programa. Mokėjimas atliekamas įvedant adresą ir mokėjimo sumą.
 • Trustly - pasirinkite savo banką ir prisijunkite prie savo įprastų prieigos kodų per saugų, užšifruotą ryšį. Pasirinkite sąskaitą, iš kurios norite mokėti (pvz., taupomąją sąskaitą ar einamąją sąskaitą). Šiai paslaugai nereikia jokių papildomų programų atsisiuntimų ar registracijos. Jūs tiesiog prisijungiate prie savo internetinio banko įprastu būdu ir pasirinkite banko sąskaitą, kurią norite naudoti.
 • Revolut
 • Paysera - Apmokėkite naudodami „Paysera“ vos keliais mobiliojo telefono paspaudimais. Greitas, patogus ir šiuolaikinis mokėjimo būdas. Pinigai įskaitomi į mūsų „Paysera“ sąskaitą iš karto po apmokėjimo. Prisiregistruoti „Paysera“ sistemoje galite parsisiuntę nemokamą „Paysera“ mobiliąją aplikaciją, kurią greitai ir patogiai rasite „Google Play“ arba „App Store“. Kortelę galima patogiai užsisakyti ir valdyti per mobiliąją programėlę. Kortelės sąskaita yra atskirta nuo pagrindinės sąskaitos, todėl galite nesudėtingai kontroliuoti savo išlaidas.


Į Jūsų klausimus apie mūsų mokėjimo sąlygas mes Jums mielai atsakysime reifendirekt-lt@delti.com

Mūsų adresas:

SC Delticom OE SRL
Str. Anca Popa Nr.3, Ap.P
300318 Timisoara
Rumunija
Telefonas: 52 05 89 85

PVM identifikavimo numeris: LT100009509411
Registrinis teismas: Timisoara, J35/1428/2004

Prašome nesiųsti jokių padangų šiuo adresu, nes jų nepriimsime. Prašome mums paskambinti arba parašyti el. laišką adresu reifendirekt-lt@delti.com. Tada mes atsiimsime iš Jūsų padangas.