Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Visureigių/4X4/SUV padangos

Visureigių/4X4/SUV padangos yra skirtos ypač SUV automobiliams ir džipams. Nepaisant to, ar tai vasarinės, žieminės ar visureigių padangos, šis padangų asortimentas užtikrina optimalų komfortą ir saugų vairavimą.

Idealios sporto lenktynėms

Visureigių/4X4/SUV padangos rekomenduojamos aukštu greičiu važiavimui. Didelis visureigių/4X4/SUV padangų privalumas tai jų siūlomas stabilumas važiavimo laiku, dėka kurio yra puikiai pritaikytos sporto lenktynėms.

Visureigių/4X4/SUV padangų savybės

Visureigių/4X4/SUV padangos jungia keletą savybių. Visų pirma, joms reikia būti lanksčioms ir ištaigingoms keliuose ir, tuo pačiu laiku, jos turi būti stiprios ir tvirtos. Tai, kas buvo neįmanoma anksčiau dabar tampa tikrove inovatyvios technologijos ir šiuolaikinių modernių technikų dėka. Kad užtikrintų geresnį atsparumą smūgiams, gamintojai naudoja du ar tris apsauginius sluoksnius, kurie suteikia geresnę apsaugą nuo įbrėžimų. Sustiprintas protektoriaus raštas ir optimalus profilio dizainas leidžia vairuoti saugiai šlapiais keliais ir mažina ridėjimo triukšmą važiuojant sausomis dangomis. Todėl visureigių/4X4/SUV padangos teikia aukštą komfortą vairavimo laiku.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 2-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.