Visureigių/4X4/SUV padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Visureigių/4X4/SUV padangos yra skirtos ypač SUV automobiliams ir džipams. Nepaisant to, ar tai vasarinės, žieminės ar visureigių padangos, šis padangų asortimentas užtikrina optimalų komfortą ir saugų vairavimą.

Idealios sporto lenktynėms

Visureigių/4X4/SUV padangos rekomenduojamos aukštu greičiu važiavimui. Didelis visureigių/4X4/SUV padangų privalumas tai jų siūlomas stabilumas važiavimo laiku, dėka kurio yra puikiai pritaikytos sporto lenktynėms.

Visureigių/4X4/SUV padangų savybės

Visureigių/4X4/SUV padangos jungia keletą savybių. Visų pirma, joms reikia būti lanksčioms ir ištaigingoms keliuose ir, tuo pačiu laiku, jos turi būti stiprios ir tvirtos. Tai, kas buvo neįmanoma anksčiau dabar tampa tikrove inovatyvios technologijos ir šiuolaikinių modernių technikų dėka. Kad užtikrintų geresnį atsparumą smūgiams, gamintojai naudoja du ar tris apsauginius sluoksnius, kurie suteikia geresnę apsaugą nuo įbrėžimų. Sustiprintas protektoriaus raštas ir optimalus profilio dizainas leidžia vairuoti saugiai šlapiais keliais ir mažina ridėjimo triukšmą važiuojant sausomis dangomis. Todėl visureigių/4X4/SUV padangos teikia aukštą komfortą vairavimo laiku.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos
Siūlome geriausias kainas:
Naujos vasarinės lengvųjų automobilių padangos
nuo 32,00 EUR,

pav. 155/70R13T nuo 33,00 EUR
arba 195/50R15H nuo 42,80 EUR

Naujos žieminės lengvųjų automobilių padangos nuo 32,00 EUR,
pav. 155/65R14T nuo 32,00 EUR
arba 195/65R15H nuo 44,90 EUR