Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Mūsų indėlis į didesnį tvarumą

Tvarių prekių asortimentas

Mūsų prekių asortimente galite rasti tvarias ir išteklius tausojančias padangas.

Mūsų tvarumo antspaudas

Tvarūs produktai su mumis pelno apdovanojimą.

Mūsų žinios jūsų paslaugoms

Pateikiame vertingų patarimų: Ką nesudėtingo dėl savęs galite padaryti, kaip vairuotojas?

Tvarumas prasideda nuo padangų įsigijimo ir tęsiasi kasdieniame vairavime, bei pasibaigia profesionaliu naudotų padangų utilizavimu. Mes, reifendirekt.lt – didžiausi padangų mažmenininkai internete Europoje, siūlome patarimus svarbiomis temomis, patariame kaip surasti padangas ir pranešame apie padangų gamintojų novatoriškų idėjų ir produktų planus. Tik kartu galime pasiekti vieną tikslą – didesnį tvarumą.

Mes jums siūlome greitą tvaresnių padangų paiešką

Naudodamiesi paieškos filtrais, jūs galite greitai ir paprastai surasti padangas, kurios, pavyzdžiui tausoja degalus arba išteklius.

ES etiketė – svarbus elementas, renkantis padangas

Renkantis padangas, atkreipkite dėmesį į ES padangos etiketės vertes. Jos suteiks naudingos informacijos apie padangos kuro ekonomiją.

Mūsų montavimo partneriai – efektyvus pristatymas ir nebereikalingų padangų utilizavimas

Įsigijimo metu, galite pasinaudoti galimybe sumontuoti padangas viename iš mūsų partnerių garažų. Taip pat, tokiu būdų, jūsų panaudotos padangos bus tinkamai utilizuotos.

Restauruotos padangos – tvarios ir ypatingai tausojančios išteklius

Kai kalbama apie kokybę ir saugumą, restauruotos padangos gali drąsiai konkuruoti su visiškai naujomis padangomis. To įrodymas yra tai, kad restauruotoms padangoms jums yra suteikiama dviejų metų gamintojo garantiją – tokia pati, kaip ir naujoms padangoms.

Daugiau informacijos

Elektromobilių padangos – jos turi tikti!

Elektromobiliai tampa vis labiau populiarūs. Tačiau tiek elektromobiliams, tiek ir hibridiniams automobiliams yra reikalingos specialios padangos.

Daugiau informacijos