Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

X
Ar jums reikalinga
pagalba?
Žingsnis po žingsnio
mes jums padėsime
išsirinkti tinkamas padangas.
Padangų Paieška
Plotis
Aukštis
Skersmuo
Reifen Finden

Pagal automobilį
Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Mobilumui pritaikytos padangos užkariauja rinką

Niekam nepatinka pradurtos padangos. Tokiu atvejų automobilį reikia stabdyti kelyje – galimai atokioje ar pavojingoje vietoje. Prieš tęsiant kelionę, jūs turite patikrinti ir pašalinti žalą.

Pažeistą padangą privalote pakeisti atsarginiu ratu, kad galėtumėte pasiekti artimiausią autoservisą. Tačiau net ir turint atsarginę padangą bei įrankius, padangos keitimas judriame kelyje gali tapti tikru košmaru. Iš vienos pusės, pavojų kelia nuolat skriejantys automobiliai, be to, yra tikimybė, kad net ir turint geriausią įrangą, jums gali nepavykti atlaisvinti rato varžtų. Siekiant išvengti panašių problemų, padangų gamintojai sukūrė savaime užsiklijuojančias padangas. Šioje srityje, egzistuoja skirtingos technologijos – pradedant Runflat ir baigiant Seal bei DriveGuard. Žemiau pateiksime techninių savybių aprašymus.

Runflat padangos


Tyre Hole

Jei run-flat tipo padangoje dingsta oro slėgis, jį stabilizuoja iš savaime palaikančios gumos sukurtos šoninės sienelės. Jos yra pagamintos iš gumos mišinio, kuris pažeidus padangą, suteikia padangoms stabilumą. Papildomai, įmontuotas žiedas apsaugo padangą nuo iššokimo iš ratlankio. Su tokia padanga galima nuvažiuoti iki 80 kilometrų atstumą, važiuojant didžiausiu 80 km/val greičiu (jei atsitikus pažeidimui, iš padangos pasišalina oras). Atsitikus žalai, kurios metu iš padangos ima dingti slėgis, yra sumontuoti jutikliai, kurie skleidžia garsinį signalą ir įspėja vairuotoją apie pažeistą padangą. Priklausomai nuo modelio, jutikliai yra tiesiogiai įmontuoti padangoje, kurioje jie matuoja temperatūrą ir slėgį, arba sistema vertina ABS jutiklio signalus. Dėl run-flat tipo padangų, vairuotojams nebereikia ilgai laukti, kol atvyks techninė pagalba kelyje. Vietoje to, jie gali patys nuvykti į artimiausią autoservisą. Mūsų parduotuvėje yra prieinamos tiek vasarinės, tiek žieminės run-flat tipo padangos. Priklausomai nuo gamintojo, run-flat tipo padangos turi skirtingą žymėjimą. Pavyzdžiui „Continental“, savo run-flat tipo padangas ženklina SST – Savaime Išlaikančių Padangų trumpinys (ang. Self Supporting Tyre).

Čia galite peržiūrėti mūsų geriausias, run-flat tipo padangų kategorijos, padangas:

Paprasčiausiai pasirinkite savo padangų išmatavimus ir greičio indeksą, bei raskite sau tobulas padangas.

SEAL padangos


Priešingai, nei run-flat tipo padangos, Seal padangos gali iš tikrųjų pačios susiremontuoti. Mes kalbame apie savaime užsiklijuojančias padangas. Kai yra pradurtos, savaime užsiklijuojančios padangos yra sukurtos taip, kad automatiškai užklijuotų pažeistas vietas. Tai atlieka padangos viduje pritvirtintas specialus lipnus mišinys. Šis mišinys apgaubia svetimkūnį, pavyzdžiui vinį. Kai tik objektas yra pašalinamas, mišinys užpildo atsiradusią ertmę. Į ertmę jį stumia padangoje esantis oro slėgis. Dėl to, su tokia padanga, galima nesunkiai pasiekti artimiausią autoservisą.

Priešingai, nei run-flat tipo padangos, SEAL technologija nereikalauja nei padangų slėgio kontrolės sistemos, nei specialių ratlankių. Tokią padangą galima naudoti su bet kuriuo automobiliu.

Viena iš įmonių, plėtojantis SEAL technologiją yra „Continental“ ir jos „ContiSeal“ produktai. Specialiose „ContiSeal“ padangose yra naudojama nauja technologija, kurios dėka galima užklijuoti iki penkių milimetrų pločio pradūrimus.

Nors ši technologija yra laikoma saugia, tačiau saugumo sumetimais, gamintojas rekomenduoja naudoti padangos slėgio stebėjimo sistemą. Nepaisant to, suklijuota padanga galima važiuoti kaip ir bet kuria kita padanga, nekoreguojant automobilio naudojimo ir elgesio vairuojant. Tačiau teisės aktai reikalauja kuo greičiau pristatyti padangą specialistų apžiūrai, todėl apsilankymas autoservise vis tiek yra būtinas.

Peržiūrėkite geriausias mūsų SEAL kategorijoje esančias padangas:

Paprasčiausiai pasirinkite savo padangų išmatavimus ir greičio indeksą, bei raskite sau tobulas padangas.


DriveGuard padangos


DriveGuard padangų technologija yra paremta naujai sukurtais pelekais – dar vadinamais „aušinimo pelekais“. Išorinės padangos sienelės yra sustiprintos, todėl jos yra ypač atsparios palei protektorių. Be to, šoninės sienelės yra tvirtesnės ir atsparesnės pažeidimui.

Pastaba: Siekiant užtikrinti, kad vairuotojas būtų įspėtas apie pažeistą padangą, yra privalomas įspėjimo sistemos naudojimas! Nuo 2014 metų, naudojantys DriveGuard padangas, savo automobiliuose privalo turėti elektroninę padangų slėgio aptikimo sistemą.

„Bridgestone“ Palaikantis Žiedas


„Bridgestone“ Palaikantis Žiedas (BSR) yra dar vienas „Bridgestone“ sukurtas produktas. BSR yra po padangos protektoriumi įmontuotas metalinis žiedas, ženkliai padidinantis padangos stabilumą. Tačiau, šiuo metu, užmontuoti BSR padangas galima ne ant kiekvieno automobilio. Montavimui reikalinga speciali įranga, kuri yra rezervuota „Toyota“ tinklui.

Daugiau niekada neužstrikite kelyje su pradurta padanga

Padangų gamintojai paskelbė karą padangų dūriams ir nuolat vysto naujas technologijas, padidinančias vairavimo komfortą ir saugumą. Žemiau išskiriame keletą mūsų parduotuvėje teikiamų padangų pasiūlymų:

Į kainas įskaičiuotas PVM ir pristatymas Lietuvoje.