Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

X
Ar jums reikalinga
pagalba?
Žingsnis po žingsnio
mes jums padėsime
išsirinkti tinkamas padangas.
Padangų Paieška
Plotis
Aukštis
Skersmuo
Reifen Finden
Perskaitykite dabartinės padangos reikšmes 

Pagal automobilį
Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Zip Code

or

City

Mūsų privalumai

Žieminės padangos – saugiam vairavimui ant ledo ir sniego!
Oras ir kelių sąlygos gali keistis staiga žiemą. Todėl žieminės padangos turi siūlyti nuolat aukštą saugumo lygį esant sausam orui, žemai tempretūrai ar kai gatvės yra slidžios ir snieguotos. Ženklas M+S (taip pat: M&S or M.S high) pažymi žiemines ir visų sezonų padangas pritaikytas žieminėms sąlygoms. Kai kurios M+S padangos papildomai turi snaigės simbolį, kuris simbolizuoja aukštos kokybės standartus.

Viskas priklauso nuo gumos mišinio

Natūraliai svarbiausia yra turėti puikų sukibimą snieguotuose ir slidžiuose keliuose. Kad užtikrintų solidų sukibimą esant žemoms temperatūroms, žieminės padangos yra pagamintos iš specialaus gumos mišinio, kuris atsparus šalčiui. Tokiu būdu gali puikiai prisitaikyti prie žieminių kelių dangų

Teisingas protektoriaus raštas žiema

Žieminės padangos turi plačius protektoriaus griovelius ir papildomas lameles. Lamelės atsidaro ir užsidaro vairavimo laiku, užtikrindamos, kad varomoji ir stabdymo jėga būtų optimaliai perkelta į kelią. Tai suteikia stabilumą ir gerą kontrolę važiuojant sunkiomis sąlygomis.

Būkite saugūs nuo akvaplanavimo rizikos

Ypač žiemą keliuose yra nuolatinė rizika, kad vandens sluoksnis ant kelio dangos kelia akvaplanavimo pavojų. Siūlydamos geras vandens pašalinimo savybes, žieminės padangos s sumažina akvaplanavimo riziką ir tokiu būdu vairuotojai gali kontroliuoti savo mašiną visomis oro sąlygomis.

Kelionė užsienyje: Atkreipkite dėmesį į teisinius reikalavimus

Prieš Jūsų kelionę automobiliu, esant žieminėms oro sąlygoms, visada patikrinkite teisinius reikalavimus žieminėms padangoms. Jeigu nėra jokio teisės nustatyto laiko keisti padangas į žiemines, tai reikia padaryti prielaidą, kad rekomenduojama važiuoti su M+S padangomis. Nuo spalio iki Velykų laiko.

Į kainas įskaičiuotas PVM ir pristatymas Lietuvoje.