Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Run-flat padangos

Run-flat padangos

Run-Flat padangos yra tinkamos avarinėms situacijoms. Šitas padangų rūšis leidžia vairuoti saugiai, žymaus oro praradimo laiku. Nepaisant to, kokį run-flat modelį jūs pasirnktumete, slėgio nukritimo atveju, galite važiuoti dar iki 100 kmgreičiu 50 mph (80 km/h). Tokiu būdu, vairuotojai gali patys tęsti kelią vietoj laukti techninės pagalbos kelyje.

Run-flat padangų struktūra

Run-flat padangos turi specialias šonines sieneles, kurios leidžia padangoms važiuoti toliau pradūrus. Jos saugo padangą nuo trynimo ir sprogimo. Kita svarbi run-flat padangų savybė tai jų vaidmuo ryšyje tarp vairo stiprintuvo ir stabdžių. Run-flat padangos yra sumontuotos ant specialiaus žiedo ir užtikrina, kad jos neatsiskirstų nuo ratlankių.

Optinis signalas pradūrimo atveju

Potencialaus Run-flat padangų sugadinimo atveju (pvz. pradūrimo), vairuotojas bus informuotas apie tai specialiu displėju. Displėjus naudoja optinį signalą, kad įrodytų padangos sugadinimą. Naudojant run-flat padangas nereikia daugiau atsarginio rato. Dėl to, kad run-flat padanga nesveria tiek, kiek įprasta padanga, kuro sąnaudos yra sumažintos.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 2-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.