Run-flat padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Run-flat padangos

Run-Flat padangos yra tinkamos avarinėms situacijoms. Šitas padangų rūšis leidžia vairuoti saugiai, žymaus oro praradimo laiku. Nepaisant to, kokį run-flat modelį jūs pasirnktumete, slėgio nukritimo atveju, galite važiuoti dar iki 100 kmgreičiu 50 mph (80 km/h). Tokiu būdu, vairuotojai gali patys tęsti kelią vietoj laukti techninės pagalbos kelyje.

Run-flat padangų struktūra

Run-flat padangos turi specialias šonines sieneles, kurios leidžia padangoms važiuoti toliau pradūrus. Jos saugo padangą nuo trynimo ir sprogimo. Kita svarbi run-flat padangų savybė tai jų vaidmuo ryšyje tarp vairo stiprintuvo ir stabdžių. Run-flat padangos yra sumontuotos ant specialiaus žiedo ir užtikrina, kad jos neatsiskirstų nuo ratlankių.

Optinis signalas pradūrimo atveju

Potencialaus Run-flat padangų sugadinimo atveju (pvz. pradūrimo), vairuotojas bus informuotas apie tai specialiu displėju. Displėjus naudoja optinį signalą, kad įrodytų padangos sugadinimą. Naudojant run-flat padangas nereikia daugiau atsarginio rato. Dėl to, kad run-flat padanga nesveria tiek, kiek įprasta padanga, kuro sąnaudos yra sumažintos.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more