Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Atnaujintos padangosAtnaujintos padangos

Pilnai atnaujintos padangos

Pilnai atnaujintos padangos yra pigi alternatyva taupantiems vairuotojams, kurie nori naudoti aukštos kokybės padangas. Šių padangų gamybai yra naudojamas specialus procesas. Jo metu padangos konstrukcinė dalis padengiama nauju gumos sluoksniu. Pilnai atnaujintos padangos vis labiau populiarėja rinkoje ir yra prieinamos įvairių aukščiausios klasės gamintojų prieinamomis kainomis. Pilnai atnaujintos padangos yra gaminamos įvairaus dydžio, pločio ir ratlankių skersmens, protektoriaus rašto ir gylio.

Aukštos kokybės pilnai atnaujintos padangos

Pilnai atnaujintos padangos, gaminamos pramoniniais kiekiais, savo savybėmis gali drąsiai varžytis su visiskai naujomis padangomis. Pilnai atnaujintos žieminės padangos testavimo metu įrodė optimalų sukibimą su snieguota kelio danga. Pilnai atnaujintos padangos nenusileidžia naujoms savo stabdymo ir manevravimo savybėmis. Vienintelis šių padangų minusas – protektoriaus sluoksnis nusidėvi greičiau nei naujų padangų. Šių padangų nusidėvėjimas yra apytiksliai 30%didesnis lyginant su naujomis padangomis. Dėl šios priežasties pilnai atnaujintos padangos yra pigesnės nei naujos. Jūs galite sutaupyti apie 50%.

Pilnai atnaujintų padangų savybės

Dažniausiai, panaudotos padangos gali būti atnaujinamos tik vieną kartą ir turi atitikti daugybę reikalavimų. Pavyzdžiui,padangos konstrukcija turi būti be pažeidimų. Šiuo būdu yra užtikrinami saugumo reikalavimai.

Reikšmingas indėlis į aplinkos apsaugą

Pilnai atnaujintos padangos yra ne tik pigios, tačiau jų naudojimas taip pat prisideda prie aplinkos apsaugos išsaugant mineralinius išteklius ir iškastinį kurą. Vienos naujos padangos pagaminimui sunaudojama mažiausiai 28.5 litrų naftos. Pilnai atnaujintos padangos gamybai reikia 20% mažiau išteklių.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 2-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.