Atnaujintos padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Pilnai atnaujintos padangos

Pilnai atnaujintos padangos yra pigi alternatyva taupantiems vairuotojams, kurie nori naudoti aukštos kokybės padangas. Šių padangų gamybai yra naudojamas specialus procesas. Jo metu padangos konstrukcinė dalis padengiama nauju gumos sluoksniu. Pilnai atnaujintos padangos vis labiau populiarėja rinkoje ir yra prieinamos įvairių aukščiausios klasės gamintojų prieinamomis kainomis. Pilnai atnaujintos padangos yra gaminamos įvairaus dydžio, pločio ir ratlankių skersmens, protektoriaus rašto ir gylio.

Aukštos kokybės pilnai atnaujintos padangos

Pilnai atnaujintos padangos, gaminamos pramoniniais kiekiais, savo savybėmis gali drąsiai varžytis su visiskai naujomis padangomis. Pilnai atnaujintos žieminės padangos testavimo metu įrodė optimalų sukibimą su snieguota kelio danga. Pilnai atnaujintos padangos nenusileidžia naujoms savo stabdymo ir manevravimo savybėmis. Vienintelis šių padangų minusas – protektoriaus sluoksnis nusidėvi greičiau nei naujų padangų. Šių padangų nusidėvėjimas yra apytiksliai 30%didesnis lyginant su naujomis padangomis. Dėl šios priežasties pilnai atnaujintos padangos yra pigesnės nei naujos. Jūs galite sutaupyti apie 50%.

Pilnai atnaujintų padangų savybės

Dažniausiai, panaudotos padangos gali būti atnaujinamos tik vieną kartą ir turi atitikti daugybę reikalavimų. Pavyzdžiui,padangos konstrukcija turi būti be pažeidimų. Šiuo būdu yra užtikrinami saugumo reikalavimai.

Reikšmingas indėlis į aplinkos apsaugą

Pilnai atnaujintos padangos yra ne tik pigios, tačiau jų naudojimas taip pat prisideda prie aplinkos apsaugos išsaugant mineralinius išteklius ir iškastinį kurą. Vienos naujos padangos pagaminimui sunaudojama mažiausiai 28.5 litrų naftos. Pilnai atnaujintos padangos gamybai reikia 20% mažiau išteklių.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

Clients opinions

Shop rating
more
x