Vasarinės padangos – puikus sukibimas garantuotas!Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Teisingas mišinys vasarai

Balandžio ir spalio menėsiais, vasarinės padangos visada geriausias ir teisingas pasirinkimas įrengiant transporto priemones. Net sausuose keliuose ir vidutinio oro sąlygose, mūsų padangos turi atitikti aukštus reikalavimus ir saugos standartus per visus metus.

Teisingas mišinys vasarai

Vasarinės padangos gumos mišinys yra mažiau elastingas, ypač palyginus su žieminėmis padangomis – aukštesnėmis temperatūromis . Taigi,riedėjimo pasipriešinimas ir padangų nusidėvėjimas yra mažesnis, bei suteikia komfortą žemesnio triukšmo lygmenyse. Be to, vasarinės padangos įgyja geresnius balus, kai kalbama apie kilometražo ir vairavimo stabilumą. Dar vienas vasarinių padangų privalumas yra mažesnės degalų sąnaudos.

Optimalus vasariškų padangų galios spektras

Vasarinės padangos yra visapusiškai pritaikytos prie unikalių oro sąlygų vasaros metu. Šios padangos yra pritaikytos prie sausų ir slidžių kelių ir ,visų pirma, aukštesnei temperatūrai. Norint susidoroti optimaliai su šiomis sąlygomis, vasarinės padangos turi:
  • kraštelius
  • protektoriaus juostas ir
  • griovelius
teikiančius optimalų našumo spektrą vasaros sąlygomis. Visą informaciją apie konkrečias vasarines padangas galite rasti padangos šone - pavyzdžiui, apkrovos rodiklį, ratlankio skersmenį, kraštinių santykį ir plotį.

Protektoriaus saugos gylis

Naujos vasarinės padangos turi 8 mm protektoriaus gylį – bet koks mažesnis gylis sumažina sukibimą su šlapia danga vasarai skirtoms padangoms. Minimalus teisėtas gylis Jungtinėje Karalystėje yra 1.6 mm skersai centrinio tris ketvirtadalius protektoriaus pločio ir aplink visą pakraštį padangos. Protektoriaus gylis, kuris yra per mažas kelia akvaplanavimo riziką reikšmingai ir padidina stabdymo atstumą. Saugumui, komfortui ir malonumui pasirinkite vasaros padangas internetiniu tinklalapiu reifendirekt.lt.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos
Siūlome geriausias kainas:
Naujos vasarinės lengvųjų automobilių padangos
nuo 32,00 EUR,

pav. 155/70R13T nuo 33,00 EUR
arba 195/50R15H nuo 42,80 EUR

Naujos žieminės lengvųjų automobilių padangos nuo 32,00 EUR,
pav. 155/65R14T nuo 32,00 EUR
arba 195/65R15H nuo 44,90 EUR