Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

X
Ar jums reikalinga
pagalba?
Žingsnis po žingsnio
mes jums padėsime
išsirinkti tinkamas padangas.
Padangų Paieška
Plotis
Aukštis
Skersmuo
Reifen Finden
Perskaitykite dabartinės padangos reikšmes 

Pagal automobilį
Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Zip Code

or

City

Mūsų privalumai

Vasarinės padangos – puikus sukibimas garantuotas!
Balandžio ir spalio menėsiais, vasarinės padangos visada geriausias ir teisingas pasirinkimas įrengiant transporto priemones. Net sausuose keliuose ir vidutinio oro sąlygose, mūsų padangos turi atitikti aukštus reikalavimus ir saugos standartus per visus metus.

Teisingas mišinys vasarai

Vasarinės padangos gumos mišinys yra mažiau elastingas, ypač palyginus su žieminėmis padangomis – aukštesnėmis temperatūromis . Taigi,riedėjimo pasipriešinimas ir padangų nusidėvėjimas yra mažesnis, bei suteikia komfortą žemesnio triukšmo lygmenyse. Be to, vasarinės padangos įgyja geresnius balus, kai kalbama apie kilometražo ir vairavimo stabilumą. Dar vienas vasarinių padangų privalumas yra mažesnės degalų sąnaudos.

Optimalus vasariškų padangų galios spektras

Vasarinės padangos yra visapusiškai pritaikytos prie unikalių oro sąlygų vasaros metu. Šios padangos yra pritaikytos prie sausų ir slidžių kelių ir ,visų pirma, aukštesnei temperatūrai. Norint susidoroti optimaliai su šiomis sąlygomis, vasarinės padangos turi:
  • kraštelius
  • protektoriaus juostas ir
  • griovelius
teikiančius optimalų našumo spektrą vasaros sąlygomis. Visą informaciją apie konkrečias vasarines padangas galite rasti padangos šone - pavyzdžiui, apkrovos rodiklį, ratlankio skersmenį, kraštinių santykį ir plotį.

Protektoriaus saugos gylis

Naujos vasarinės padangos turi 8 mm protektoriaus gylį – bet koks mažesnis gylis sumažina sukibimą su šlapia danga vasarai skirtoms padangoms. Minimalus teisėtas gylis Jungtinėje Karalystėje yra 1.6 mm skersai centrinio tris ketvirtadalius protektoriaus pločio ir aplink visą pakraštį padangos. Protektoriaus gylis, kuris yra per mažas kelia akvaplanavimo riziką reikšmingai ir padidina stabdymo atstumą. Saugumui, komfortui ir malonumui pasirinkite vasaros padangas internetiniu tinklalapiu reifendirekt.lt.

Į kainas įskaičiuotas PVM ir pristatymas Lietuvoje.