Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Ieškoti Motociklo padangų
Plotis
Aukštis
Statybos tipas
Skersmuo
Reifen Finden
Speed Greitis
Pagal motociklo modelį
Gamintojas:
Talpa:
Modelis:
Tipas:

Įsigykite padangas motociklui – patirkite daugiau džiaugsmo kelyje jau dabar

Nesvarbu, ar jūs važinėjate užmiesčio keliais, mieste ar kalnų perėjose: tinkamas motociklams skirtų padangų pasirinkimas įtakoja reikiamą sukibimą. Dėl trinties kelyje, padangos yra vienos iš didžiausią apkrovą gaunančių jūsų motociklo dalių. Kai tik protektoriaus raštas rodo nusidėvėjimo požymius, pats laikas užsisakyti naujas motociklo padangas, kad ir toliau galėtumėte važiuoti sklandžiai.mo-tyre

Kada nusidėvi motociklo padanga?

Legalus, mažiausias leistinas protektoriaus gylis plento motociklams yra 1,6 mm. Lengviesiems motociklams jis nustatytas ties 1 mm., riba. Minėtais atvejais, tai yra žemiausia padangos nusidėvėjimo riba. Jei padangos protektoriaus gylis yra mažesnis, nei minėtieji gyliai, tai gali paveikti draudimo galiojimą. Galiausiai, siekiant išlaikyti sukibimą ir motociklo valdymą, jūs turėtumėte keisti motociklo padangas, kai jų protektoriaus gylis pasiekia 2 mm. Tai padidins saugumą šlapiose dangose.Protektoriaus gylį matuokite viduriniame plote esančiuose plačiuose grioveliuose. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudoti 1 euro monetą. Jei monetos 3 milimetrų pločio auksinis apvadas pilnai pasislepia protektoriuje, tuomet viskas yra gerai. Tačiau kai jis tampa matomas, laikas pradėti svarstyti apie naujų motociklo padangų įsigijimą.
Patarimas:Jei jums patinka vingiuoti keliai, atkreipkite dėmesį į šoninio protektoriaus būklę.

Motociklo padangų amžiaus veiksnys

Papildomai, prie protektoriaus gylio, bendra padangos būklė yra taip pat svarbus veiksnys. Remiantis ekspertų nuomone, jei savo motociklą naudojate retai ir/arba jis ilgą laiką stovi pastatytas lauke, jūs galite susidurti su tam tikromis problemomis. Nepastovios oro sąlygos gali pažeisti jūsų motociklo padangą sukeldamos įtrūkimus ir spalvos pakitimus. Tokiais atvejais reikia užsisakyti naujas motociklo padangas.Vėliausiai nuo 5-tų metų, patartina nuolat tikrinti padangas dėl galimos žalos, o po 6 metų, jūs turėtumėte planuoti įsigyti naujas motociklo padangas. Tikslų padangų amžių galite nustatyti remdamiesi DOT numeriu. Jis randasi padangos šone, o paskutiniai 4 skaičiai nurodo informaciją apie pagaminimo mėnesį ir metus.

Skirtingiems motociklų tipams skirtos padangos

Motociklų padangos turi tikti taip, kaip ir jūsų apranga, pradedant motociklininko striuke ir baigiant kombinezonu su apsaugomis, ir batais. Mes siūlome specialias motociklams pritaikytas padangas, nuo sportinių Motokroso ir Enduro iki tinkamų Motoroleriams ir Mopedams padangų.
Kelioniniams motociklams skirtos padangos reikalauja daugiau jūsų dėmesio. Gerai žinomas prekės ženklas „Michelin“, kelionėms vingiuotuose keliuose rekomenduoja naudoti radialines padangas, nes jos yra efektyvios važiuojant pasvirusiu kampu. Iš kitos pusės, diagonalinės padangos yra rekomenduojamos tada, kai su savimi į kelionę vežatės didelį bagažo kiekį, o jūsų motociklas nėra pritaikytas dideliems greičiams.Jei planuojate dažnus pasivažinėjimus lenktynių trasoje, jūsų motociklui reikės specialių padangų, kurias jau standartiškai montuoja kai kurie gerai žinomi gamintojai. Turite įvertinti, kad norint ten patekti, pirmiausiai yra reikalingas patvirtinimas dalyvauti keliuose. Tačiau labai svarbu, jei lenktynių trasoje pageidaujate pasiekti maksimalius greičius, visuomet daugiausiai dėmesio skirkite kokybei. Atliekant tokių padangų paiešką, aprašymuose atkreipkite dėmesį į motociklo padangų greičio indekso informaciją.

Ar verta pirkti pigias motociklo padangas?

Atsakymas į šį klausimą labiausiai priklauso nuo to, ar aptariamos motociklui skirtos padangos yra iš tokių garsių prekės ženklų tiekėjų, kaip „Bridgestone“ ar „Pirelli“. Naudojant nežinomų gamintojų padangas, jūs rizikuojate, kad jas eksploatuojant, gali kilti pavojingos situacijos dėl nenuspėjamų vairavimo ypatumų esant blogoms orų sąlygoms. Be to, yra didesnė rizika patirti nepageidaujamą virpėjimo efektą, kai esant didesniam greičiui, pradeda virpėti vairo rankena.

Patarimas:Norėdami sutaupyti pinigų naujoms padangoms, iš mūsų galite poromis įsigyti aukštos kokybės padangas. Priklausomai nuo prekės ženklo ir produkto, mes jums suteiksime nuolaidą, kuri padės nenuskriausti savo piniginės.

Kokios motociklų padangos tinka kokiems ratlankiams?

Motociklų padangų ir motociklų ratlankių sąveika vaidina lemiamą vaidmenį valdymo ir vairavimo dinamikoje. Nėra vieno bendro atsakymo, nes reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių veiksnių. Padangos dydis ir galimas padangos plotis nustatomas pagal turimo ratlankio plotį.Tačiau jūsų vairuojamo motociklo tipas taip pat atlieka svarbų vaidmenį, įsigyjant jam tinkamas padangas. Anksčiau, gamintojo pažymėjimas buvo pakankamai patikimas kriterijus. Dabar, padangoms su pagal konstrukciją ir išmatavimus pakeistais parametrais, jūs turite gauti eksperto nuomone ir už tai sumokėti mokestį. Pirkdami naujas, motociklui skirtas padangas, jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į ES tipo patvirtinimą ir padangos patvirtinimą.

Populiarūs elektriniai motociklai ir tinkamos padangos

Šiuo metu, elektriniai motociklai keliuose yra tik išimtis. Šiek tiek stebina, tačiau „Harley Davidson“ yra vieni iš pionierių šioje srityje. „Zero Motorbikes“ yra dar vienas elektrinių motociklų gamintojas iš JAV. KTM taip pat siūlo įsigyti elektrinį enduro motociklą „Freeride“. Ateityje galime tikėtis, kad į rinką žengs ir kitų gerai žinomų ir naujai susikūrusių gamintojų.
Nepaisant naujos vairavimo patirties, motociklų padangoms taikomi tokie patys fiziniai ir mechaniniai reikalavimai, kaip ir visiems kitiems motociklams su vidaus degimo varikliais, priklausomai nuo motociklo tipo. Dėl šios priežasties, pirkdami įprastines padangas, dauguma pirkėjų renkasi gerai žinomų prekės ženklų garantuojamą kokybę.

Naujų motociklo padangų paruošimas

Labai svarbu atsakingai paruošti naujas motociklo padangas. Naujai sumontuotos, jos turi glotnų paviršių ir silpną sukibimą. Tai ypač pastebima nuožulniose pozicijose – neatsargiai važiuojant kyla nuslydimo pavojus.Atkreipkite dėmesį į su kilometražu susijusius gamintojo nurodymus, kurie reikalingi norint paruošti padangas remiantis ankstesne patirtimi. Ar naujos motociklo padangos išnaudos visą savo potencialą nuvažiavus 50, 100, ar 200 km, priklauso nuo jūsų važiavimo stiliaus ir šiam etapui pasirinktų maršrutų.Pasinaudokite mūsų svetaine ir užsisakykite naujas padangas motociklui. Susiaurinkite paiešką pasirinkdami motociklo tipą, padangos dydį, greičio indeksą ir pageidaujamą gamintoją. Arba galite pradėti paiešką nurodydami savo motociklo gamintoją. Dar niekada nebuvo taip lengva išsirinkti naujas padangas savo motociklui!
mo-tyre

Į kainas įskaičiuotas PVM ir pristatymas Lietuvoje.