Lengvų krovininių automobilių padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Lengvų krovininių automobilių padangos

Lengvų krovininių automobilių padangos jungia lengvųjų automobilių padangų privalumus su aukštais reikalavimais sunkvežimių padangoms.Lengvų krovininių automobilių padangos dažniausiai naudojamos komercinėms transporto priemonėms ir yra skirtos dideliems greičiams.

Lengvų krovininių automobilių padangos komercinėms transporto priemonėms-patogios ir greitesnės

Modernūs furgonai skirti ir prekių ir žmonių gabenimui. Lengvų krovininių automobilių padangos gali būti naudojamos dideliems greičiams. Jos turi geresnį vairo stiprintuvą ir yra tinkamos sportiškam vairavimui. Šių padangų garsų emisija yra labai žema ir pagal triukšmo lygį panaši į lengvųjų automobilių padangas.

Lengvų krovininių automobilių padangos sunkiems kroviniams

Lengvų krovininių automobilių padangoms reikia gabenti sunkesnius krovinius negu lengvųjų automobilių padangoms. Todėl padangos korpuso struktūra yra sustiprinta. Dėl to, kad šios padangos gali vežti sunkesnius krovinius, yra gerai pritaikytos moderniems komerciniams automobiliams. Jų profilio ir gumos mišinio dėka lengvų krovininių mašinų padangos yra panašios į lenvųjų automobilių padangas važiuojant.

Ekonomiškumas ir patvarumas

Dėl lengvų krovininių automobilių padangų mažesnės varžos, jos užtikrina sumažintą susidėvėjimą ir didelę ridą. Todėl, kad lengvų krovininių automobilių padangos yra ekonomiškos, jomis prekiauja gamintojai, prekiautojai ir sunkvežimių parkų valdytojai.Šis padangų tipas siūlo nuoseklią kokybę ir žemas kuro sąnaudas.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

Clients opinions

Shop rating
more
x