Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Prisijunkite prie www.reifendirekt.lt Affiliate bendradarbiavimo programos

 

affiliates

Ar Jūs turite internetinę svetainę apie automobilius, padangas ar ratlankius, o gal apie eismą? Ar norėtumėte papildomai uždirbti? Pasinaudoję www.reifendirekt.lt Affiliate programa tai galite labai lengvai pasiekti!

Tapkite www.reifendirekt.lt partneriu:

Pateikite paraišką prisijungimui prie mūsų Affiliate Programos per Affiliate Marketing Network Awin ir atsiimkite pirmąjį atlygį jau rytoj! Paraiškos pateikimas ir bendradarbiavimas per Affiliate Programą yra visiškai nemokamas.

Awin

Registracija per Awin

1. Integruokite reklamą:

Mes suteikiame galimybę pasirinkti iš daugybės reklamos variantų, kuriuos galite lengvai integruoti savo internetinėje svetainėje. Mūsų reklama gali būti pateikta kaip baneris, teksto nuoroda ir padangų paieškos langelis (taip pat galima balta versija). Tikrai galite kažką pritaikyti savo tinklalapiui! Mes taip pat siūlome pridėti mūsų reklamą prie savo naujienlaiškių ir taip padidinti reklamos matomumą.

2. Padėkite didinti mūsų pardavimus:

Paspaudęs ant Jūsų tinklalapyje įdėtos www.reifendirekt.lt reklamos lankytojas yra nukreipiamas į www.reifendirekt.lt internetinę parduotuvę. Jūs gaunate 3% pelno nuo kiekvieno užsakymo, kurį klientas padaro po Jūsų tinklalapyje įdėtos reklamos/nuorodos paspaudimo. (Pelnas yra skaičiuojamas nuo bendros užsakytų prekių vertės, be PVM mokesčio ir siuntimo išlaidų).

3. Atsiimkite pelną:

Jūs galite pastebimai uždirbti net ir už kelis užsakymus per mėnesį

Mūsų Affiliation partnerystės sąlygos ir įsipareigojimai.

reifendirekt.lt Affiliate Programme: