Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Smart automobiliui

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Smart Automobile tai automobilių filialas priklausantis kompanijai Daimler AG, kuris sepcjalizuojasi mažų automobilių gamyba su būstinė Böblingen, Vokietijoje ir jo svarbiausia gamykla Hambach, Prancūzijoje. Įmonė buvo įkurta 1994 metai ir 2012 Smart parduotų automobilių skaičius pasaulyje pasiekė daugiau nei 103,000. Kompaktiniai automobiliai yra idealūs vairuotojams, važiuojantiems visąlaik mašinų perpildytuose didmiesčiuose.
Nesvarbu ar vairuojate senesnį Smart Forfour ar Smart Fortwo siūlome tinkamas padangas Jūsų Smart automobiliui. Tarp kitų gamintojų padangos Continental yra rekomenduojamos. Kad užtikrintumėte saugų važiavimą visomis oro sąlygomis galite pasirinkti Continental Conti EcoContact 3. Žinoma, Jūs galite visada pasikliauti kitų gamintojų produktais ieškodami padangų tinkamų Smart automobiliams. Mes rekomenduojame: Michelin Bridgestone PirelliirHankookJeigu nesate tikri kokio padangų dydžio Jums reikia ir kokią markę Jūsų automobiliui Smart rekomenduoja, galite tai visada patikrinti automobilio savininko vadovėlyje. Tai užtikrins, kad padanga atitiks visus kriterijus kaip keliamą triukšmą posūkiuose, kuro sąnaudas ir vairavimo kokybę. Daugeliui modelių, Jūs galite išsirinkti iš plataus asortimento prieinamo reifendirekt.lt svetainėje.

Užsisakykite tinkamas padangas Jūsų Smart automobiliui

Mes teikiame platų padangų pasirinkimą Smart modeliams ir didžiausią markių ir dydžių asortimentą internetu, užtikrindami Jums daugybę galimybių. Nepaisant to ar turite Smart Forfour, Smart Fortwo arba Smart Roadster Jūsų padangų pasirinkimas ne tik turi atitikti galimus aukščiausius standartus bet taip pat pagerinti mašinos išvaizdą.

Jūs galite užmontuoti padangas Smart automobiliui ant abiejų plieninių ir lengvojo lydinio ratlankių. Ypač Smart Roadster modeliui, lengvojo lydinio ratlankiai pagerins vizuoalinį aspektą.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.