Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Renault visiems modeliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Renault yra vienas iš geriausiai parduodamų automobilių Europoje. Dėka plataus pasirinkimo, Renault pasiūloje kiekvienas ras sau tinkama modelį. Populiariausi Renault modeliai yra:

 • Renault Clio
 • Renault Espace
 • Renault Kangoo
 • Renault Laguna
 • Renault Mégane
 • Renault Twingo

  Mes siūlme kiekvienam Renault modeliui aukštos kokybės padangas visų pirmaujančių gamintojų. Naujos Renault transporto priemonės turi įrengtas Michelin padangos. Mūsų pasiūloje rasite kiekvienam Renault modeliui padangas. Visą informaciją apie tinkamas padangas Jūs rasite savo automobilio registracijos dokumentuose.

  Padangos aukštos kokybės suteikia saugumą

  Automoblio padanga jungia transporto priemonę su kelio paviršiumi. Padangos amžius, kurį peržengus esą kyla didelė grėsmė saugiam vairavimui. Kadangi guma tampa porėta laikui bėgant, reikia reguliariai tikrinti padangų būklę ir jei reikia, jas pakeisti. Vasarinės padangos užtikrina saugumą iki 7 laipsnių. Todėl Jūs turite žiemos sezono pradžioje padangas pakeisti į žiemines. Dėl savo ypatingo mišinio, valdymas ir saugumas esant žemai temperatūrai, ant sniego ir ledo yra aukščiausio lygio. Reikia laikytis rekomenduojamo protektoriaus gylio. Rekomenduojamas ne mažesnis nei 4 mm vasarinių padangų protektoriaus piešinio gylis ir ne nei 6 mm žieminių padangų protektoriaus piešinio gylis. Tiek stabdant, tiek posūkiuose žymiai geriau su žieminėmis padangomis. Tinkamu laiku reikia pavasarį keisti padangas, nes vasarinės padangos turi optimizuotą protektoriaus raštą ir todėl suteikia puikų sukibimą ir saugumą tiek ant sausos tiek ant šlapios dangos. Be to, vasarinių padangų kuro sąnaudos yra kur kas mažesnės.

  Mes siūlome Jums geriausias padangas kiekvienam Renault modeliui. Dėka aukštos padangos kokybės iš pirmaujančių gamintojų, Jūs esate saugūs visą laiką kelyje, bei taip pat padidina komfortą. Mažas pasipriešinimo riedėjimas suteikia ilgą tarnavimo laiką ir sumažina kuro sąnaudas.
Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.