Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Audi padangos

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Kompanijos Audi kilmės pėdsakai kildinami nuo 1899m. Audi daugiausiai gamina vidutinės klasės, aukštesnės vidutinės klasės ir aukštos klasės automobilius. Ši markė yra vienas iš pirmaujančių automobilių gamintojų pasaulyje. Platus Audi pasirinkimas apima tiek kompaktinės, tiek vidutinės bei aukštos klasės SUV automobilius. Naudojant tinkamas padangas, galite tikėtis optimalaus važiavimo komforto. Tinkamas padangų pasirinkimas turi didelę reikšmę, nes tik tada bus įvygdyti konkretūs poreikiai kiekvienam modeliui. Saugus vairavimas visomis eismo sąlygomis – garantuotas.

Suraskite tinkamas padangas Audi automobiliui

Markė Audi taip pat prisijungė prie naujų padangų plėtros, kurios idealiai tinka įvairiems Audi modeliams. Šiam tikslui kompanija dirba su įvairiais pirmaujančiais padangų gamintojais, su tokiomis kaip Bridgestone. Pavyždžiui , Audi A3, Audi A8 ir Audi TT turi įrengtos Bridgestone padangas. Net modeliai, tokie kaip A4, A6 ar Q7 taip pat turi įmontuotas standartines padangas Bridgestone markės. Audi aprūpina Dunlop ir Goodyear markės.

Busite saugus visose situacijose

Su padangomis, tinkančiomis Audi. Jūsų automobilis išlaikys kontrolę ant bet kokio paviršiaus ir bet kokiomis oro sąlygomis. Mes siūlome parinkti atitinkamas Audi padangas. Važiuojant bekelės sąlygomis su

  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • Audi Q7

Jus rasite tinkamas padangas, kad atlaikytų dideles apkrovas be problemų. Prieš pirkimą verta atkreipti demėsį, kad padangos būtų atsparios smūgiams ir su sustiprintu karkasu. Už aukštą vairavimo komfortą Audi premium markės atsako tie, kurie užtikrina mažą pasipriešinimą riedėjimui ir mažą triukšmą. Tuo pat metu užtikrina mažesnes kuro sąnaudas ir suteikia ypač didelį ekonomiškumą Audi automobiliams.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^