Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Padangos Opel automobiliui

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Opel buvo įkurta Adam Opel 1862 metais. Automobilių gamyba prasidėjo 1899. Šiandien Opel priklauso General Motors koncernui ir siūlo automobilius ne tik Europoje bet irgi Kinijoje, Australijoje ir Singapūre. Pirkėjai įvertina Opel modelių patikimumą be tiktai su tinkamomis padangomis, kurios suteiks vairavimo malonumą ir optimalų dinamiką.

Platus padangų pasirinkimas iš įvairių gamintojų

Opel tai vienas pirmaujančių automobilių gamintojų. Todėl, beveik visi padangų gamintojai siūlo padangas tinkamas Opel automobiliams. Standartinei įrangai Opel bendradarbiauja ypač su Continental marke. Pavyzdžiui, Opel Astra turi įrengtas kaip standartines padangas Premium Contact iš Continental. Opel Corsa yra aprūpintas Bridgestone S01 su išmatavimais 185/55 R15. Kad pasiektų papildomą saugumą ir patogumą, reikia pasirinkti žinomų gamintojų aukštos kokybės padangas . Įvairūs testai visada įrodo, kad pigūs produktai reiškia didesnę riziką saugumui. Kiekvienam Opel modeliui siūlome tinkamą padangą, kuri leis Jums judėti saugiai keliuose ir bet kokiomis oro ir kelių sąlygomis.

Raskite tinkamas padangas Opel modeliams

Ieškant tinkamų padangų Jūsų Opel reikia atkreipti ypatingą dėmesį paženklinimams ant padangų. Tai skaičių ir raidžių sudaromas kodas, kuris negali būti lengavai iššifruotas mažiau patyrusiems pirkėjams. Pirmas skaičius tai padangos plotis nurodytas milimetrais, paskui yra matomas pločio ir aukščio santykis matuojamas procentais. Raidė esanti po šį santykį tai padangos konstrukcijos panaudotas būdas, pvz. "R" reiškia, kad padangos konstrukcija yra radialinė. Pagaliau paskutinius ženklus sudaro ratlankio skersmens ilgis matuojamas coliais, apkrovos ir greičio indeksas. Yra labai svarbu, kad pakeistumėte padangas JūsųOpel automobiliui, kai tai reikalinga. Kiekvienas protektoriaus gylio milimetrų trukumas padidina stabdymo atstumą net keletu metrų.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^