Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos BMW

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Nuo 1929 BMW gamina aukštos kokybės automobilius, vairuotojų mėgiamus visame pasaulyje. Siekiant turėti pilną automobilio kontrolę neatsižvelgiant į aplinkybes, būtina naudoti tinkamas padangas.

Padangos skirtos BMW automobiliams

BMW taip pat dalyvauja visų jau sukurtų padangų tobulinimo procese. Ši bendrovė bendradarbiauja su tokiais padangų gamintojais kaip:

Padangos yra specialiai sukurtos, kad tiktų visiems BMW modeliams. Padangos , kurios yra skirtos naudoti BMW markės automobiliams turi specialų ženklinimą, kurį galite surasti ant padangos šoninės sienelės, tai gali būti žvaigždės simbolis arba A raidė šalia žvaigždės simbolio.

Raskite tinkamas padangas savo BMW mašinos modeliui

Pasirenkant tikslias nuorodas, galite lengvai rasti tinkamas padangas Jūsų BMW automobiliui. Nepatyrusiems pirkėjams šie požymiai gali būti sunkiai aptinkami. Ieškodami ant padangos šoninės sienelės, Jūs galite pamatyti padangos skerspjūvio plotį milimetrais (pvz. 195), sekantis skaičius - kraštinių santykis (šoninės sienos aukštis padalintas iš padangos pločio; pavyzdžiui 65) ir ratlankio skersmuo coliais. Kitas rodiklis yra greičio indeksas išreikštas raide (pavyzdžiui, H).

Padangos, tinkamos bet kuriam BMW automobilio modeliui

Ar turite BMW X serijos automobilį ir dažnai važiuojate neasfaltuotais keliais? Jei taip, tai Jums reikia patikimų visureigio padangų, kurios užtikrintų didelį vairavimo patogumą. Visureigių padangos pasižymi puikia kokybe, patvarumu ir vairavimo patogumu. Vairuotojai, važinėjantys:

  • BMW 5 serijos
  • BMW 6 serijos
  • BMW 7 serijos

automobiliais, dažniausiai ieško padangų, pasižyminčių mažu pasipriešinimu trinčiai, žemu triukšmo lygiu ir dideliu važiavimo patogumu. Nesvarbu, kurio modelio automobilį vairuojate, įsigydami padangas savo BMW, Jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į visus padangos privalumus. Jus turėtų sudominti tie padangų modeliai, kurie lėčiau nusidėvi ir efektyviai susidoroja su bet kokiais vairavimo iššūkiais. Galite net ženkliai sumažinti degalų sąnaudas tinkamai pasirinkę padangas.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.