Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos visiems Volkswagen modeliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Volkswagen modelių įvairovė reikalauja didelės skirtingų padangų pasiūlos. Volkswagen bendradarbiauja su keliais padangų gamintojais , kad kiekvienam automobilio modeliui būtų sukurtas geriausias produktas. Pirmaujantys gamintojai:

turi tinkamas padangas kiekvienam modeliui. Visiškai nauji Volkswagen modeliai turi įrengtas Pirelli padangas. Phaeton ir Touareg modelių padangų gamintojas yra Dunlop .

Saugi kelionė bet kuriuo metu

Siekiant užtikrinti saugumą žiemą ir vasarą, reikia laiku keisti padangas į žiemines arba vasarines . Kai temperatūra žemesnė nei 7 laipsniai, taip pat ant sniego ir apledėjusio kelio, mes siūlome Jums žiemines padangas su pakankamu sukibimu, o taip pat su optimaliu saugumu. Savo ruožtu vasarinės padangos užtikrina gerą sukibimą esant aukštai temperatūrai ir didelei drėgmei. Vasarines ir žiemines padangas galima montuoti ant plieniniu ir aliuminiu ratlankiu. Savo pasiūloje mes turime ir padangų komplektus. Siūlome taip pat padangų komplektus, kurie specialiai pritaikyti prie Jūsų Volkswagen automobilio poreikių.

Prieinamos kainos Volkswagen padangų

Dėl didelio modelių pasirinkimo, VW savininkai neturi problemų rasti tinkamą padangą. Taip pat yra platus padangų asortimentas už prieinamą kainą, kuris puikiai tinka visiems VW modeliams . Dėl saugumo užtikrinimo, pirkdami padangas , turite atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet taip pat į kokybę. Geros padangos ne tik suteikia didesnį važiavimo komfortą, bet taip pat pasižymi dideliu ekonomiškumu. Mažas pasipriešinimo riedėjimui užtikrina sklandų važiavimą, o tuo pačiu metu turi poveikį kuro sąnaudoms.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.