Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Hyundai automobilio padangos

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Hyundai yra vienas jauniausių automobilių gamintojų. Įmonė buvo įkurta pakankamai neseniai, tik 1969 metais, o pirmieji automobiliai šios markės pasirodė prekyboje po aštuonerių metų. Per gana trumpą laiką Hyundai tapo vienas iš pirmaujančių automobilio gamintojų, platinantis savo produkciją visame pasaulyje.

Šios markės pasiūlyme Jūs rasite vidutinės klasės automobilius, taip pat VAN, visureigius ir sportinius modelius. Tinkamas Hyundai padangų pasirinkimas yra didžiulis, dauguma padangų gamintojų aprūpina šios markės automobilius. Kaip vienas iš pirmaujančių automobilių gamintojų "Hyundai", bendradarbiauja su įvairiais padangų gamintojais. Hyundai i10, Hyundai Elantra bei Hyundai i30 turi įrengtas standartines Hankook padangas, o "Hyundai Accent" modelis turi įrengtas Michelin Energy padangas. Mūsų reifendirekt.lt svetainėje galite rasti tinkamiausias padangas savo "Hyundai" modeliui.

Tinkama padanga kiekvienam Hyundai automobilio modeliui

Mažesniams Hyundai modeliams i10, i20 arba i30 padangos yra prieinamos su 155-165 mm pločiu. Didelis limuzinas toks kaip Hyundai Grandeur turi standartinį 225/60 R16 dydį. Pasirinktinai galite naudoti, pavyzdžiui, tokius padangų dydžius kaip:

  • 235/55 R17
  • 235/45 R18
  • 235/45 R19

Hyundai Tucson, kuris yra priskiriamas prie visureigiu, galima montuoti padangas iki 245 mm pločio. Tikslią informaciją apie rekomenduojamą padangų dydį Hyundai automobiliui galima rasti transporto priemonės registracijos liudijime.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.