Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

PARUOŠTOS VISKAM

Šveskite 25 metus vairavimo malonumo ir mūsų ilgalaikę partnerystę su „Goodyear“ padangomis, kartu su mumis!

Mes džiaugiamės pristatyti išskirtinę loteriją su mūsų ilgametiu partneriu Goodyear kaip dalį mūsų 25-mečio švenčių. Jūs turite galimybę laimėti vieną iš trijų Goodyear Fanshop dovanų čekių, kurių vertė - 100 €.

Tiesiog įsigykite Goodyear padangas akcijos laikotarpiu ir užtikrinkite savo šansą dalyvauti šioje loterijoje!

Tai taip paprasta:

Linkime jums daug sėkmės!

Dalyvavimo sąlygos

Eagle F1 Asymetric 6

Būkite pasiruošę naudodami mūsų naujausias vasarines padangas „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6“.

Nuo puikaus valdymo iki geriausio sukibimo su kelio danga savybių: su šiomis padangomis įveiksite bet kokią situaciją.Pažangi kontakto su sausa danga technologija

Geresnės važiavimo sausa danga savybės ir naujoviški prie vairavimo stiliaus prisitaikantys kontaktiniai paviršiai, kad geriau suvaldytumėte transporto priemonę ekstremaliose situacijose ir būtumėte pasiruošę viskam.


Puiki stabdymo ant šlapios kelio dangos technologija

Naujoviška gumos mišinio sistema užtikrina geresnį mikrokontaktą su kelio paviršiumi ir puikų sukibimą ant šlapios kelio dangos bet kokiomis oro sąlygomis.

Tinka elektromobiliams

Pažangus triukšmą slopinantis raštas ir nauja gumos mišinio technologija, mažinanti pasipriešinimą ir didinantį elektromobilių nuvažiuojamą atstumą, kad būtumėte pasiruošę ateičiai.

*„Auto Bild“ 2023 m. 10-as leidimas: išbandyta 50 vasarinių 225/45R18 padangų. Bandomasis automobilis: „BMW 3 Series“. Išbandyti prekės ženklai: „Goodyear“, „GT Radial“, „Sava“, „Fulda“, „Hankook“, „Pirelli“, „Kleber“, „Kumho“, „Giti“, „Dunlop“, „Falken“, „Michelin“, „Nexen“, „Yokohama“, „Toyo“, „Continental“, „Linglong“, „Uniroyal“, „Maxxis“, „Bridgestone“. Bandyme dalyvavo 20 prekės ženklų.