Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Šveskite 25 metus vairavimo malonumo ir mūsų ilgalaikę partnerystę su „Falken“ padangomis, kartu su mumis!

Švęsdami savo 25-ųjų metinių sukaktį, mes norime su džiugesiu jums pristatyti išskirtinę loteriją, kurią surengėme kartu su savo ilgamečiu partneriu – „Falken“. Jūs turite išskirtinę galimybę laimėti aukštos kokybės „Falken Nespresso Essenza Mini Black“ kavos aparatą.

Viskas, ką jums reikia padaryti – tai akcijos laikotarpiu įsigyti 4 ar daugiau „Falken“ padangų ir užsitikrinsite galimybę dalyvauti šioje loterijoje!

Viskas labai paprasta:

  1. Viskas, ką jums reikia padaryti – tai akcijos laikotarpiu, kuris yra nuo 2024.02.01 iki 2024.02.29, įsigyti 4 ar daugiau „Falken“ padangų iš reifendirekt.lt. „Falken“ yra aukščiausios kokybės padangos, užtikrinančios jūsų dalyvavimą šioje akcijoje.
  2. Patvirtinti savo dalyvavimą akcijoje.
  3. Nusišypsojus sėkmei, akcijos pabaigoje jūs galite laimėti „Falken Nespresso Essenza Mini Black“ kavos aparatą ir mėgautis tobula, stilingai ir patogiai paruošta espreso kava.

Linkime didžiausios sėkmės!

Dalyvavimo sąlygos

Kodėl rinktis „Falken“ padangas?

Reifendirekt.lt mes vertiname ilgalaikę partnerystę su „Falken“ – kokybę ir našumą reiškiantį prekės ženklą. Pasinaudokite mūsų siūlomu plačiu „Falken“ padangų pasirinkimu ir užsitikrinkite galimybę laimėti „Falken Nespresso Essenza Mini Black“ kavos aparatą ir optimalų vairavimo efektyvumą.

Prisijunkite prie mūsų ir švęskite 25 vairavimo malonumo metus su „reifendirekt.lt“ ir „Falken“ padangomis. Įsigykite sau „Falken“ padangas jau dabar ir sudalyvaukite jubiliejinėje loterijoje!