Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Volvo modeliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Volvo siūlo platų automobilių padangų asortimentą vidutinės, verslo, prabangios ir SUV klasės automobiliams. Volvo mašino įgijo pripažinimą dėl savo patikimumo. Volvo naudoja kaip standartinę įrangą savo automobiliams daugiauisia kokybiškas padangas Michelin. Tačiau, beveik kiekvienas padangų gamintojas siūlo padangas tinkamas Volvo suteikdamas galimybę išsirinkti iš plataus padangų asortimento.

Saugi kelionė su padangomis Volvo

Volvo reiškia kokybę. Šiandien tik Mercedes mašinos pasižymi ilgesniu guvavimo laiku. Todėl, Jums reikia atkreipti dėmesį į kokybę pirkdami padangas. Kokybiškos padangos siūlo geresnį saugumą ir efektyvumą, užtikrindamos aukštą komforto lygį. Dėl žemo dėvėjimosi rodiklio, padangos turi žemą triukšmo lygį ir ilgesnį tarnavimo laiką. Padangos suteikia optimalų sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kokiomis trasomis.

Tinkamos padangos kiekvienam Volvo modeliui

Siūlome tinkamas padangas kiekvienam Volvo modeliui. Volvo C30 modeliui, gamintojas rekomenduoja padangas dydžiu 195/65 R15. Tačiau, Jūs galite pasirinkti taip pat išmatavimus iki 215/40 R18. Volvo X90 SUV modeliui tinka 265/35 R22 išmatavimų panaudojimas. Yra rekomenduojama patikrinti Jūsų automobilių registracijos liudijimą prieš perkant padangas.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.