Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Mūsų indėlis į didesnį tvarumą

Tvarių prekių asortimentas

Mūsų prekių asortimente galite rasti tvarias ir išteklius tausojančias padangas.

Mūsų tvarumo antspaudas

Tvarūs produktai su mumis pelno apdovanojimą.

Mūsų žinios jūsų paslaugoms

Pateikiame vertingų patarimų: Ką nesudėtingo dėl savęs galite padaryti, kaip vairuotojas?

Tvarumas prasideda nuo padangų įsigijimo ir tęsiasi kasdieniame vairavime, bei pasibaigia profesionaliu naudotų padangų utilizavimu. Mes, reifendirekt.lt – didžiausi padangų mažmenininkai internete Europoje, siūlome patarimus svarbiomis temomis, patariame kaip surasti padangas ir pranešame apie padangų gamintojų novatoriškų idėjų ir produktų planus. Tik kartu galime pasiekti vieną tikslą – didesnį tvarumą.

Stulbinančiai augant žaliųjų padangų rinkai, tvarumas lemia tiek vartotojų pasirinkimus, tiek vyriausybių politikas. Padangos, kuriose naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos ir pažangiausios technologijos, žada žymiai pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir aplinkosauginį veiksmingumą.

Dar viena svarbi priežastis, kodėl investuotiį ekologiškas automobilių padangas yra didėjantis elektromobilių populiarumas. Šios padangos padeda pagerinti transporto priemonės efektyvumą ir atlieka svarbų vaidmenį sprendžiant riboto elektromobilių nuvažiuojamus atstumo iššūkius. Nuolatinė ekologiškų padangų paklausa OĮG (originalios įrangos gamintojų) sektoriuje išryškina gyvybiškai svarbų šių gaminių vaidmenį formuojant automobilių pramonės ateitį.

Prognozuojamu laikotarpiu nui 2021 iki 2027 metų, žaliųjų padangų rinkos CAGR augimas sieks 11,02 %.

Vartotojų troškimas aplinkai nekenksmingų mobilumo sprendimų didina „žaliųjų“ padangų, kurios būtų ir energiją taupančios, ir aplinką tausojančios, paklausą. Esminis šių padangų veiksnys yra naudojamų medžiagų tipas. Padangų gamintojai stengiasi gumą pakeisti naudodami sintetinius kompozitus, kuriuose dažnai yra silicio dioksido. Protektoriaus gumą pakeitęs silicio dioksidas sumažina trintį su keliu ir pasipriešinimą riedėjimui. Dėl to didėja energijos vartojimo efektyvumas, nes pasipriešinimas riedėjimui lengvuosiuose automobiliuose sunaudoja apie 10-15%, o sunkvežimiuose – iki 30% energijos. Nors mažo pasipriešinimo riedėjimui padangos kuro sąnaudas sumažina tik 2–3 %, degalų taupymas vis tiek yra draugiškas aplinkai.

Tarp aplinkai draugiškų automobilių padangų rinkos lyderių yra tokios korporacijos, kaip „Michelin“, „Bridgestone“, „Continental“, „Goodyear Tire & Rubber Company“, „Pirelli & C. SpA“ ir daugelis kitų. Šie gamintojai nuolat investuoja į produktų inovacijas, tyrimus, jų vystymą, įmonių susijungimus ir įsigijimus bei geografinę plėtrą.

Šaltinis: Ataskaita: Automotive Green Tires Market - Growth, Trends, COVID-19 Impact, and Forecasts (2022 - 2027) (09.2022) (Data: 26.10.2023)

Mes jums siūlome greitą tvaresnių padangų paiešką

Naudodamiesi paieškos filtrais, jūs galite greitai ir paprastai surasti padangas, kurios, pavyzdžiui tausoja degalus arba išteklius.

ES etiketė – svarbus elementas, renkantis padangas

Renkantis padangas, atkreipkite dėmesį į ES padangos etiketės vertes. Jos suteiks naudingos informacijos apie padangos kuro ekonomiją.

Mūsų montavimo partneriai – efektyvus pristatymas ir nebereikalingų padangų utilizavimas

Įsigijimo metu, galite pasinaudoti galimybe sumontuoti padangas viename iš mūsų partnerių garažų. Taip pat, tokiu būdų, jūsų panaudotos padangos bus tinkamai utilizuotos.

Restauruotos padangos – tvarios ir ypatingai tausojančios išteklius

Kai kalbama apie kokybę ir saugumą, restauruotos padangos gali drąsiai konkuruoti su visiškai naujomis padangomis. To įrodymas yra tai, kad restauruotoms padangoms jums yra suteikiama dviejų metų gamintojo garantiją – tokia pati, kaip ir naujoms padangoms.

Daugiau informacijos

Elektromobilių padangos – jos turi tikti!

Elektromobiliai tampa vis labiau populiarūs. Tačiau tiek elektromobiliams, tiek ir hibridiniams automobiliams yra reikalingos specialios padangos.

Daugiau informacijos