Toyo žieminės padangos – užtikrintumas bet kurioje situacijojeGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Toyo yra pripažinimą pelnęs Japonijos prekinis ženklas, gaminantis aukštos kokybės padangas plačiam transporto priemonių spektrui. Didžiosios Britanijos ir žemyninės Europos rinkoje įsitvirtinusi Toyo įmonė kuria Europos sąlygoms pritaikytas padangas. Pažangiausios technologijos ir žaliavos yra naudojamos garsiausių automobilių pramonės atstovų rekomenduojamų padangų produkciijai - Audi, Renault, Mazda ir Mitsubishi – o taip pat patikimų atsarginių padangų gamybai, kurias galite įsigyti labai palankia kaina iš reifendirekt.lt.

Užtikrintas stabilumas šaltuoju metų laiku važinėjant Toyo žieminėmis padangomis iš reifendirekt.lt

Toyo Snowprox gaminių linija buvo specialiai sukurta naudojimui Europos greitkeliuose. Neseniai į apyvartą išleistas Snowprox S943 modelis užtikrina stabilumą ir patogumą važiuojant nedideliais, kompaktiškais ir vidutinio dydžio automobiliais. Efektyvumu važiuojant greitkeliu dideliu greičiu pasižyminčios Snowprox S953 padangos yra naujausios kartos Toyo žieminių padangų modelis.

Vienas iš populiariausių modelių yra Snowprox S942, kuris pasižymi stabilumu važiuojant dideliu greičiu sudėtingomis žiemos sąlygomis. Visureigių savininkams mes rekomenduojame Toyo Open Country W/T padangas, kurios yra siūlomos kaip labiausiai tinkančios Audi įmonės Q7 modeliui. Toyo H09 yra naujos kartos žieminės padangos, pritaikytos nedidelio svorio krovininiams sunkvežimiams, o Observe GSi-5 - keleiviniams automobiliams ir visureigiams.

Kad ir kuris modelis Jus sudomintų, aišku savaime ieškosite geriausios kainos rinkoje. Įsigykite dvi ir daugiau Toyo žieminių padangų iš reifendirekt.lt ir Jums bus suteiktas nemokamas pristatymas !

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more