Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Toyo žieminės padangos – užtikrintumas bet kurioje situacijoje

Toyo yra pripažinimą pelnęs Japonijos prekinis ženklas, gaminantis aukštos kokybės padangas plačiam transporto priemonių spektrui. Didžiosios Britanijos ir žemyninės Europos rinkoje įsitvirtinusi Toyo įmonė kuria Europos sąlygoms pritaikytas padangas. Pažangiausios technologijos ir žaliavos yra naudojamos garsiausių automobilių pramonės atstovų rekomenduojamų padangų produkciijai - Audi, Renault, Mazda ir Mitsubishi – o taip pat patikimų atsarginių padangų gamybai, kurias galite įsigyti labai palankia kaina iš reifendirekt.lt.

Užtikrintas stabilumas šaltuoju metų laiku važinėjant Toyo žieminėmis padangomis iš reifendirekt.lt

Toyo Snowprox gaminių linija buvo specialiai sukurta naudojimui Europos greitkeliuose. Neseniai į apyvartą išleistas Snowprox S943 modelis užtikrina stabilumą ir patogumą važiuojant nedideliais, kompaktiškais ir vidutinio dydžio automobiliais. Efektyvumu važiuojant greitkeliu dideliu greičiu pasižyminčios Snowprox S953 padangos yra naujausios kartos Toyo žieminių padangų modelis.

Vienas iš populiariausių modelių yra Snowprox S942, kuris pasižymi stabilumu važiuojant dideliu greičiu sudėtingomis žiemos sąlygomis. Visureigių savininkams mes rekomenduojame Toyo Open Country W/T padangas, kurios yra siūlomos kaip labiausiai tinkančios Audi įmonės Q7 modeliui. Toyo H09 yra naujos kartos žieminės padangos, pritaikytos nedidelio svorio krovininiams sunkvežimiams, o Observe GSi-5 - keleiviniams automobiliams ir visureigiams.

Kad ir kuris modelis Jus sudomintų, aišku savaime ieškosite geriausios kainos rinkoje. Įsigykite dvi ir daugiau Toyo žieminių padangų iš reifendirekt.lt ir Jums bus suteiktas nemokamas pristatymas !

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.