Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos visiems Toyota modeliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Toyota gamintojas buvo įkurtas 1937 metais. 2007 metais jau buvo vienas iš didžiausių pasaulyje automobilių gamintojų, pardavęs daugiau nei 9,5 milijonų automobilių. Vairuotojams visame pasaulyje visų pirma yra žinomas, kaip patikimas automobilis. Toyota siūlo platų prekių asortimentą. Populiariausi modeliai yra:

  • Toyota Auris
  • Toyota Avensis
  • Toyota Aygo
  • Toyota Corolla

Pas mus didelis padangų pasirinkimas visiems Toyota modeliams. Rūpindamasi Jūsų įranga, markė bendradarbiauja su įvairiais pirmaujančiais gamintojais.

Puikios padangos kiekvienam Toyota modeliui

Padangų pasirinkimas mažesniems Toyota modeliams, tokiems kaip IQ yra ribotas. Standartinis padangų dydis IQ modelio yra 175/65 R15. Pasiūloje nėra jokių kitų variantų. Kompaktinės klasės automobliai turi jau didesnį pasirinkimą. Toyota Auris modeliams galima montuoti skirtingų tipų padangas, tik reikia atkreipti demėsį į variklio galią. Pvž. : Toyota Auris Hatchback I 1.4 L turi standartinį padangos dydį 195/65 R15. Taip pat galite pasirinkti vieną iš šių dydžių:

  • 205/60 R15
  • 205/55 R16
  • 215/45 R17

Toyota RAV4 visureigiui galima naudoti padangas iki 235 mm pločio. Tikslią informaciją apie tinkamas padangas Jūs rasite savo automobilio registracijos dokumentuose. Jeigu tai įmanoma, tai naudokite tik gamintojo nurodytas padangas.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.