Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Sava žieminės padangos

Slovėnų įmonė Sava yra viena iš didžiausių ir sėkmingiausiai lengvųjų automobilių, visureigių ir nedidelio svorio krovininių sunkvežimių padangomis prekiaujančių gamintojų Centrinėje Europoje. Nuo 2004 metų, Sava priklauso Goodyear Tire and Rubber Company, tai tik prisidėjo prie gaminių kokybės pagerinimo – įmonės logotipas, atnaujintas 2009 metais, pasako viską: Sava - Europietiškos kokybės padangos.

Žieminės padangos yra gaminamos laikantis griežtų kokybės reikalavimų, kuriuos pateikia Goodyear ir tai užtikrina saugumą važinėjant sunkiomis žiemos oro sąlygomis apledijusiais keliais.

Sava žieminės padangos – puikus sukibimas ir trumpesnis stabdymo kelias

Sava žieminės padangos yra rekomenduojamos dėl stabilumo, gero sukibimo su šlapia kelio danga ir manevringumo važiuojant šlapiais ar sniegu padengtais keliais šaltuoju metų laiku. Šių padangų gamybai naudojamas ypatingas didesniam nei 7 laipsnių šalčiui atsparus gumos mišinys, kuris pagerina sukibimą važiuojant bet kokiu paviršiumi.

Geros tokių modelių kaip Eskimo S3+ ar Eskimo HPeksploatacinės savybės patvirtina šių padangų tinkamumą šaltajam metų sezonui. reifendirekt.lt internetinėje parduotuvėje Jūs galite užsisakyti Eskimo SUV modelį visureigiams ir visais keturiais ratais varomiems automobiliams ir Trenta M+S autobusiukams ar nedidelio svorio krovininiams sunkvežimiams.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.