Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Skoda automobiliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Čekiškos automobilių komapinijos Skoda istorija prasidėjo 1895 metais,įmonė tapo žinoma po to kai buvo Volkswagen perimta. Šiandien, Skoda siūlo platų visų klasių automobilių asortimentą. Skoda Fabia priklauso kompaktinei klasei ir gali pasigirti dideliu populiariumu,tačiau Skoda Octavia iš vidutinės klasės tai vienas parduodamiausių modelių šioje srityje. Dėl gero pardavimo,galima rasti daug įvairių padangų pasiūlymų iš garsių gamintojų. Padangos Skoda automobiliui gali būti vasarinės,žieminės ir universalios .

Platus padangų pasirinkimas Skoda modeliams

Skoda Įmonė bendradarbiauja su įvairiais padangų gamintojais,padėdama suprojektuoti tinkamą standartinę įrangą. Bendradarbiavimas pasirodė sėkmingas ir padangas pritaikytas Skoda automobiliams siūlo Michelin, Goodyear ir Continental. Dažniausi padangų dydžiai Skoda modeliams tai:

  • 155/70 R13
  • 185/60 R14
  • 185/65 R14
  • 195/65 R15
  • 205/55 R16

Rekomenduojama patikrinti automobilių reigistracijos liudijimą prieš perkant padangas,kad įsitikintų kokių dydžių padangos būtų tinkamiausios Jūsų Skoda modeliui. Neužmirškite atkreipti dėmesį taip pat į gamintojo instrukcijas užsisakydami padangas. Tai vienintelis būdas,kad padangų savybės gamintojo užtikrinamos susijusios su kuro sąnaudomis ir triukšmo lygiu būtų išlaikytos.

Saugus važiavimas su Skoda padangomis

Aukštos kokybės padangos Skoda automobiliams siūlo puikų sukibimą ant bet kokio kelio visomis oro ir kelių sąlygomis. Temparatūrai nukritus žemiau 7 laipsnių Cesijaus, rekomenduojame pakeisti vasarines padangas į žiemines. Specialus gumos mišinys pritaikytas žieminiam orui yra elastigesnis, kad išlaikytų padangų elastingumą net žemomis temperatūromis. Profilis turi daugybę griovelių ir įpjovų užtikrindamas geresnę kontrolę automobiliu ant snieguotų ir apledėjusių kelių. Trūkumas tai didesnės kuro sąnaudos.Todėl,yra rekomenduojama, kad po žiemos sezono vėl pakeisti padangas į vasarines.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.