Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Seat automobiliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Ispanų automobilių gamintojas Seat įsikurė 1950 metais. Nuo dešimtojo dešimtmečio pusės, Seat priklauso Volkswagen kompanijai. Dažniausiai, ši įmonė siūlo sportinius automobilius iš kompaktinės ir vidutinės klasės. Populiariausi modeliai tai :

  • Seat Alhambra
  • Seat Altea
  • Seat Exeo
  • Seat Ibiza
  • Seat Leon

Kadangi Seat gamina daugiausia mažus automobilius, padangų pasirinkimas yra taip pat apribotas. Dažniausi padangų Seat automobiliams dydžiai tai:

  • 155/70 R13
  • 175/70 R13
  • 185/60 R14
  • 205/55 R16

Kad padėtų suprojektuoti geresnę standartinę įrangą, Seat bendradarbiauja su įvairiais padangų gamintojais. Pavyzdžiui, Seat Leonyra aprūpintas Bridgestone padangomis. Seat Ibiza modelis turi įrengtas padangas Michelin Energy , tačiau Seat Altea naudoja Continental Premium Contact. Rekomenduojama patikrinti automobilio registracijos liudijimą ir jo kitus techninius dokumentus prieš perkant padangas. Jie nurodo padangas, kurios buvo gamintojo rekomenduojamos, nes tik tokiu būdu galite įsitikinti, kad gamintojo deklaruojamos savybės kaip pvz. kuro sąnaudų ir tiukšmo lygis būtų išlaikytos.

Saugumas su padangomis Seat automobiliui

Padangų Seat kokybė tai svarbus saugumo veiksnys. Dažniausiai, visos padangos įrengtos yra tokio paties tipo. Padangos sumontuotos toje pačioje ašyje turi pasižymėti tokiomis pačiomis savybėmis. Aukštos kokybės padangos garantuoja optimalų sukibimą bet kokiomis oro ir kelių sąlygomis. Svarbus yra tarp kitko sukibimas su šlapia kelio danga. Tokiu būdu, stabdymo atstumas yra žymiai sutrumpintas ant šlapio kelio. Išskyrus saugumo savybes, efektyvumas yra irgi svarbus perkant padangas. Ieškokite padangų Seat automobiliui su žemu paspriešinimu riedėjimui, nes tai leidžia užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir žemas kuro sąnaudas, tuo pačiu laiku tobulinant vairavimo komfortą.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.