Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Porsche padangos

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Porsche tai sportiškas automobilis,skirtas kiekvienam mėgstančiam sportinį vairavimo stilių. Didelis proveržis įvyko 1963 metais, kai buvo pagamintas Porsche 911. Šiandien automobilių gamintojas siūlo tokius modelius:

  • Porsche 911
  • Porsche Carrera GT
  • Porsche Boxster
  • Porsche Cayman
  • Porsche Panamera
  • Porsche Cayenne

kurie yra labai populiarūs visame pasaulyje. Kiekvienam Porsche modeliui,mes siūlome tinkamas padangas.

Populiarūs dydžiai Porsche padangų

Tai vienas iš nedaugelio automobilių gamintojų, kuris įdėda daug pastangų į padangų vystymąsi. Porsche kelia aukščiausius reikalavimus visiems padangų gamintojams. Padangos, kurios išlaikė testą yra pažymėtos raide N. Populiarus Porsche 911 ir Porsche Boxter turi įrengtas standartines Dunlop padangas. Porsche taip pat bendradarbiauja su Bridgestone marke. Populiariausios padangos yra su 19 colių dydžiais. Priklausomai nuo Porsche modelio , taip pat gali būti įrengtos padangos 17 colių.

Saugi kelionė su Porsche padangomis

Renkant padangas,kurias rekomenduoja Porsche markė, esame tikri, kad jos atitiks visus sportiško vairavimo stiliaus reikalavimus. Aukštos kokybės padangos užtikrina puikų sukibimą ir valdymą šlapiomis ir sausomis oro sąlygomis. Šios padangos labai gerai įveikia posūkius.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.