Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos your Pontiac

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Amerikiečių automobilių gamintojas Pontiac buvo įkurtas 1926-aisias ir daugybę metų atstovavo GM sportinį padalinį. Šis automobilis labiausiai išpopuliarėjo Kanadoje, kur buvo pristatomas kaip nebrangus prekinis ženklas. Net ir po Pontiac gamybos pabaigos, jo charizma išlieka - šiuos automobilius ne tik kaip ‘prekes,’ suvokiantys entuziastai neleidžia nugrimzti į užmarštį.

Kai renkatės padangas savo Pontiac automobiliui, Jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus: stabdymo atstumas važiuojant įvairiais paviršiais, vairavimo ypatybės važiuojant sausu ir šlapiu keliu, riedėjimo metu sukeliamas triukšmas, efektyvus degalų panaudojimas, dėvėjimasis ir kainos bei kokybės santykis. Jūs galite išsirinkti visas šias savybes turinčias padangas mūsų internetinėje parduotuvėje reifendirekt.lt. Pontiac Solstice ir Trans Sport modeliams mes galime pasiūlyti platų įvairių dydžių ir gamintojų ,tokių kaip Goodride, Firestone, Nankang padangų asortimentą.

Jei nesate visiskai įsitikinę, kokio dydžio padangos yra reikalingos Jūsų automobiliui, informaciją galite surasti savo transporto priemonės techniniame pase arba tiesiog pažiūrėkite, kokie padangos matenys užrašyti ant Jūsų jau turimų automobilio padangų šono.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.