Ovation žieminės padangos – nedaug kainuojantis saugumas!Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Ovation yra nebrangių padangų prekinis ženklas, priklausantis Shandong HengFeng Guma & amp; Plastic Co., Ltd - vienam iš didžiausių Kinijos padangų gamintojų. Ši įmonė gamina radialinės konstrukcijos padangas lengviesiems automobiliams, visureigiams ir komercinės paskirties transporto priemonėms ir valdo keletą didelio pajėgumo gamyklų. Tai taip pat naujas svečias Lietuvos rinkoje, Ovation padangos yra sparčiai populiarėjantis prekinis ženklas ekonomiškų padangų sektoriuje.

Padangų, specialiai suprojektuotų naudoti žiemą, naudojimas yra privalomas šaltuoju metų laiku, nes vasarinės padangos turi specialų protektoriaus raštą ir gumos mišinį, pritaikytą šiltąjam metų sezonui ir negali susidoroti su žema temperatūra ir apledėjusiu kelio paviršiumi. Apie kainą galvojantiems klientams, reifendirekt.lt siūlo Ovation žiemines padangas, kurios Jums užtikrins saugumą ir patikimumą už prieinamą kainą.

Pasinaudokite neįprastai maža Ovation žieminių padangų kaina

Ovation W586 žieminių padangų modelis buvo spelialiai sukurtas važinėjimui žiemos metu, jo gamybai naudojamas specialus silicio dioksido turintis gumos mišinys užtikrina efektyvumą net esant žemai oro temperatūrai, o gilus protektoriaus raštas padeda pašalinti vandenį ir sniegą nuo padangos paviršiaus. Šis modelis yra skirtas mažiems, kompaktiškiems ir vidutinio dydžio automobiliams, kuriems reikalingos nuo 155/65 R13 iki 225/55 R17 dydžio padangos.

Komercinės paskirties transporto priemonėms skirtas Ovation W586 padangų modelis pasižymi sustiprinta konstukcija, gali atlaikyti didesnę apkrovą ir lėčiau dyla, tačiau užtikrina gerą sukibimą su kelio danga. Kaip įprasta, reifendirekt.lt siūlo Jums sumanius sprendimus palankiausiomis sąlygomis. Užsisakykite dabar dvi ar daugiau Ovation žieminių padangų ir pristatymas visoje Lietuvos teritorijoje Jums nieko nekainuos!

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more