Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Ovation žieminės padangos – nedaug kainuojantis saugumas!

Ovation yra nebrangių padangų prekinis ženklas, priklausantis Shandong HengFeng Guma & amp; Plastic Co., Ltd - vienam iš didžiausių Kinijos padangų gamintojų. Ši įmonė gamina radialinės konstrukcijos padangas lengviesiems automobiliams, visureigiams ir komercinės paskirties transporto priemonėms ir valdo keletą didelio pajėgumo gamyklų. Tai taip pat naujas svečias Lietuvos rinkoje, Ovation padangos yra sparčiai populiarėjantis prekinis ženklas ekonomiškų padangų sektoriuje.

Padangų, specialiai suprojektuotų naudoti žiemą, naudojimas yra privalomas šaltuoju metų laiku, nes vasarinės padangos turi specialų protektoriaus raštą ir gumos mišinį, pritaikytą šiltąjam metų sezonui ir negali susidoroti su žema temperatūra ir apledėjusiu kelio paviršiumi. Apie kainą galvojantiems klientams, reifendirekt.lt siūlo Ovation žiemines padangas, kurios Jums užtikrins saugumą ir patikimumą už prieinamą kainą.

Pasinaudokite neįprastai maža Ovation žieminių padangų kaina

Ovation W586 žieminių padangų modelis buvo spelialiai sukurtas važinėjimui žiemos metu, jo gamybai naudojamas specialus silicio dioksido turintis gumos mišinys užtikrina efektyvumą net esant žemai oro temperatūrai, o gilus protektoriaus raštas padeda pašalinti vandenį ir sniegą nuo padangos paviršiaus. Šis modelis yra skirtas mažiems, kompaktiškiems ir vidutinio dydžio automobiliams, kuriems reikalingos nuo 155/65 R13 iki 225/55 R17 dydžio padangos.

Komercinės paskirties transporto priemonėms skirtas Ovation W586 padangų modelis pasižymi sustiprinta konstukcija, gali atlaikyti didesnę apkrovą ir lėčiau dyla, tačiau užtikrina gerą sukibimą su kelio danga. Kaip įprasta, reifendirekt.lt siūlo Jums sumanius sprendimus palankiausiomis sąlygomis. Užsisakykite dabar dvi ar daugiau Ovation žieminių padangų ir pristatymas visoje Lietuvos teritorijoje Jums nieko nekainuos!

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.