Nokian žieminės padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Nokian yra gerai žinomas padangų gamintojas iš Suomijos, kurio 20% akcijų priklauso jų konkurentams -" Bridgestone ". Ši įmonė turi tris pagrindines būstines, dvi Suomijoje ir vieną Rusijoje. Jų šaltosios šiaurinės Europos kilmė ypač atsispindi Nokian žieminėse padangose , kurios nuolatos gauna aukštus įvertinimus padangų bandymuose, įskaitant tuos, kurie buvo atlikti ADAC.

Vienas iš moderniausių Nokian žieminių padangų pavyzdžių yra Nokian WR D3 - 2012 metais Vokiečių žurnalo “Auto Motor Sport” žieminėms padangoms atliktų testų nugalėtojas. Pagrindiniai šių padangų privalumai dalyvaujant šiame konkurse buvo puikus efektyvumas ant sniegu padengto kelio, geros stabdymo savybėmis esant sausam važiuojamajam paviršiui. Trumpai tariant, šis padangos tipas yra žinomas dėl savo subalansuoto vairavimo. Saugumas yra taip pat ne problema, su nanotechnologijomis ir rodyklės formos protektoriaus raštu WR D3 modelis suteikia ekstremalų stabilumą. Pakopomis išdėstyti nugludinti skersiniai grioveliai, esantys padangos kraštuose, užtikrina tinkamą sniego pašalinimą, kuris neleidžia neigiamai paveikti vairavimo. Šią padangą Jūs galite rasti reifendirekt.lt už neprilygstamą kainą.

Nokian žieminės padangos užtikrina Jums puikų sukibimą ant ledo ir sniego

Maksimali trauka - tai spygliuotų Nokian Hakkapeliitta 8 padangų pažadas. Eco Stud pagalvėlė pagerina spyglių efektyvumą, kurie yra tolygiai išsidėstę per visą padangos protektorių ir stiprai įtvirtinti į protektoriaus iškilimus, šis sluoksnis yra pagamintas iš specialaus gumos mišinio. Tai taip pat užtikrina patogų vairavimą važiuojant sausomis gatvėmis.

Naudodami Nokian WR A3 sportinių automobilių vairuotojai mėgaujasi visais žieminių padangų privalumais - jos idealios važiuojant dideliu greičiu, patvarios ir patikimos bet kokiomis oro sąlygomis. Šį modelį ir visas kitas Nokian padangas galite įsigyti internetu, reifendirekt.lt. Mūsų gaminių asortimentas yra sudarytas iš aukščiausios kokybės produktų įvairiomis kainomis, nuo padangų mažiems automobiliams iki padangų visureigiams. Platus padangų dydžių pasirinkimas klientams įrodė, jog reifendirekt.lt yra viena iš pirmaujančių internetinių padangų parduotuvių.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more