Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Nexen žieminės padangos

Nexen padangomis prekiaujama visame pasaulyje jau daugiau nei 60 metų. Nors įmonės veikta buvo nutraukta aštuonis metus kol truko Korėjos karas, po karo daug kas pasikeitė: Nexen vertybinių popierių rinkoje 1976 metais pasirašyta sutartis su Michelin padėjo padangų gamybos būdą iš įstrižinės konstrukcijos į žiedinę. Šios Pietų Korėjo šmonės padangomis jau seniai prekiaujama visoje Europoje - galite įsigyti daugumoje internetinių parduotuvių, tarp kurių ir reifendirekt.lt. Čekijoje atidarytas naujas fabrikas padės Nexen dar labiau įsitvirtinti Europos rinkoje.

Labiausiai žinomos Nexen lengvųjų automobilių ir visureigių padangos pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. 2013 metais ADAC išbandė Nexen Eurowin 600 185/60 R15 T dydžio padangas ir suteikė joms aukščiausią įvertinimą už važiavimą sausa kelio danga. Šis modelis greitai atsiperka, nes dėvėjimasis yra labai lėtas, o kuro sąnaudos ženkliai mažesnės (įdomu tai, kad Eurowin 600 yra Roadstone Nexen).

Winguard Sport yra "specializuotos" Nexen žieminės padangos. Padangos protektoriaus platūs grioveliai yra išdėstyti taip, kad padėtų išvengti slydimo šlapiu paviršiumi - išoriniai grioveliai dantytais kraštais užtikrina geresnį sukibimą su sniegu padengta kelio danga, o vidiniai grioveliai yra išdėstyti zigzago principu ir suteikia stabilumą važiuojant dideliu greičiu (kai kurių dydžių padangos yra tinkamos važiavimui 240km per valandą greičiu). Kompaktiškiems automobiliams yra ptitaikytos Nexen Winguard Snow'G, kurių erdvūs grioveliai pagerina sukibimą su ledu ar sniegu padengta kelio danga.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.