Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Michelin universalios padangos – kokybė be kompromisų

Michelin yra vienas iš žinomiausių padangų rinkos prekinių ženklų visame pasaulyje ir yra pirmajame trejetuke. Automobilių gamintojų rekomenduojama, o taip pat ir antrinėje rinkoje aukščiausios kokybės padangas teikianti bendrovė Michelin užsitarnavo nepriekaištingą reputaciją tarp į kokybę dėmesį kreipiančių vairuotojų.

Dauguma vairuotojų pasirenka sezoninį padangų keitimą šiltuoju ir šaltuoju metų laiku. Kad ir kaip bebūtų, naujausios kartos universalios padangos pasižymi tokiomis puikiomis savybėmis ir efektyvumu, kad vis daugiau vairuotojų pasirenka jas, o ne specializuotas vasarines ir žiemines padangas – ypatingai tuose regionuose, kur žiemą dažniausiai šala ir lyja, sniego sulaukiama retai, o kelių bendra būklė yra gera. Michelin siūlo platų specializuotų vasarinių ir žieminių padangų pasirinkimą, o taip pat ir lengvai prisitaikančias universalias padangas.

Išskirtinis vairavimas bet kokimis oro sąlygomsi su Michelin universaliomis padangomis

Jeigu kokybė yra pagrindinis kriterijus, Michelin Pilot SPORT A/S Plus padangos tikrai pateisins Jūsų lūkesčius. Šis labai efektyvus modelis užtikrina geriausią sukimą tiek su šlapia, tiek su sausa kelio danga esant bet kokiai oro temperatūrai. Subalansuotos savybės suteikia pasitikėjimo vairuotojams, tačiau važiuojant sniegu ar ledu padengtais keliais nederėtų prarasti budrumo net turint Michelin specializuotas žiemines padangas.

reifendirekt.lt siūlo aukščiausios kokybės universalias padangas labai palankiomis kainomis, o mūsų klientų aptarnavimo skyrius padės įsitikinti, kad Jūsų investicija į Michelin pasiteisins. Ne gana to, pristatymas visoje Lietuvos teritorijoje yra visiskai nemokamas užsisakius dabar dvi ar daugiau padangų mūsų internetinėje parduotuvėje!

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.