Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Maxxis žieminės padangos – galingos ir patikimos, pritaikytos Jūsų poreikiams

Maxxis yra pripažintas amerikiečių padangų gamintojas, kuris tiekia itin plačią prekių gamą - nuo dviračių padangų iki specialiosios sunkiasvorės technikos. Lietuvos vairuotojams geriausiai žinomos Maxxis’s lengvūjų automobilių ir visureigių padangos, pasižyminčios aukšta kokybe ir prieinama kaina.

Lietuvoje galiojantys įstatymai, o taip pat ir oro sąlygos įpareigoja vairuotojus važinėti žiemai pritaikytomis padangomis beiveik pusę metų. Maxxis žieminės padangos yra ypač patrauklus pasirinkimas vairuotojams, kurie ieško pripažinimą pelniusių, kokybiškų padangų už prieinamą kainą – geriausios kainos, kaip visada, reifendirekt.lt. Kad ir kokią transporto priemonę Jūs bevairuotumėte, Maxxis žieminių padangų modelių pasiūla užtikrina, kad lengvai rasite sau tinkamo dydžio padangas.

Mėgaukitės žiema važinėdami Maxxis padangomis iš reifendirekt.lt

Maxxis pateikia plačią žieminių padangų modelių pasiūlą daugumai transporto priemonių. Lengvųjų automobilių vairuotojai neliks abejingi Maxxis WP-05 Arctictrekker modeliui, kurio gamybai naudojamos pažangiausios žaliavos, užtikrinančios saugumą bet kokiomis oro sąlygomis.Maxxis MA-SW, MA-PW ir SS-01 yra skirtos visureigiams ir nedidelio svorio sunkvežimiams, o Maxxis MAW2 yra puikus pasirinkimas furgonų ir komercinės paskirties automobilių vairuotojams, kuriems tenka intensyviai važinėti sunkiomis žiemos sąlygomis.

Jūs visada galite surasti tinkamiausias prekes geriausiomis kainomis reifendirekt.lt internetinėje parduotuvėje. Užsisakykite dabar dvi ar daugiau Maxxis žieminių padangų ir pristatymas Lietuvos teritorijoje Jums bus visiskai nemokamas! Jei norite dar labiau palengvinti padangų keitimą, spustelėkite ant ‘Išsirinkite vieną iš mūsų montavimo partnerių arčiau Jūsų namų:’ mygtuko ir padangos bus pristatytos bei sumontuotos viename iš mūsų partnerių autoservisų.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.