Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Padangos Mitsubishi modeliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Mitsubishi tai automobilius gamintanti įmonė iš Japonijos, su buveine Tokijuje, kuri 1917 metais tapo tarptautinių automobilių gamintoju. Ši kompanija tai vienas didžiausių automobilių gaimintojų Japonijoje ir sulaukė didelio populiariumo visame pasaulyje. Dėl aukšto parduodamų mašinų skaičiaus beveik kiekvienas padangų gamintojas siūlo tinkamas padangas visiems Mitsubishi modeliams. Iš pradžių japoniškas koncernas bendradarbiavo daugiausia su Bridgestone.

Šiandien Mitsubishi tęsia savo veiklą siūlydama geriausius ir labiausiai prieinamus autombilius rinkoje. Mitsubishi automobiliai yra bandomi įvairiomis sąlygomis nuo važiavimo lietui lyjant iki dalyvavimo organizuojamose lenktynėse. Tarp kitų modelių Mitsubishi Pajero SUV yra aprūpintas Bridgestone padangomis. Papildomai, Mitsubishi naudoja padangas siūlomas Dunlop ir Yokohama.

Pasirinkite tinkamą padangų dydį savo Mitsubishi automobiliui

Jeigu Jūs nesate įsitikinę koks dydis būtų tinkamiausias ir kokia padangų markė yra Mitsubishi rekomenduojama Jūsų automobiliui, patikrinkite transporto priemonės savininko vadovą. Daugeliui modelių Jūs galite išsirinkti tarp įvairių padangų dydžių prieinamų internetu. Pavyzdžiui, Mitsubishi ASX turi įrengtas standartines padangas su išmatavimais 215/65 R16. Galima taip pat panaudoti vieną iš šių dydžių:

  • 225/60 R16
  • 215/55 R17
  • 215/60 R17


Mes turime plačiausią markių ir dydžių pasirinkimą, kad galėtumėte rasti tinkamą padangą Jūsų Mitsubishi modeliui.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^