Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos visiems Mini modeliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

British Motor Corporation (BMC) 1959 metais pagamino pirmąjį Mini automobilį. Iki šiol pagaminta daugiau nei 5,5 milijono šios markės automobilių. Mini turi savo pasiūloje įvairius modelius, o Jūs mūsų internetinėje svetainėje surasite tinkamas padangas kiekvienam modeliui. Kai kurie iš jų skiriasi ne tik išvaizda, tačiau ir našumu. Mini turi įrengtas standartines padangas su 15 ir 18 coliais. Mes siūlome platų pasirinkimą įvairiausių padangų gamintojų visiems Mini modeliams. Ši markė bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis kaip Dunlop arba Goodyear. Pvž. Mini Cooper S Works modelis turi įrengtas Dunlop SP Sport padangas. Kiti modeliai turi įrengtas taip pat Goodyear UltraGrip Performance 2, Excellence ir UltraGrip 7 padangas. Renkant padangas, jūs galite, taip pat pasirinkti ir kituspadangų gamintojus.

Puikios padangos kiekvienam Mini modeliui

Populiariausias Mini modelis yra Clubman. Modelis su 120 kW turi standartines padangas su 175/60 ​​R16 dydžiu. Taip pat leidžiama montuoti ir platesnes padangas(195/55 R16 arba 205/45 R17). Su 85 kW montuojamos standartinės padangos 175/65 R 16. Mini Countryman SUV gali įrengti padangas iki 225 milimetrų pločio. Gamintojo rekomenduojamas padangas Jūs galite patikrinti automobilio registracijos liudijime. Taip jau priimta, kad naudoti padangas reikia tas, kurias rekomenduoja Mini markė. Tik tada bus mažas triukšmo lygis ir degalų sąnaudos mažesnės.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.