Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Mercedes-Benz padangos

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Mercedes-Benz vienas iš labiausiai pasaulyje žinomų automobilių gamintojų. Padangas gaminančios markės turi didelį pasirinkimą visiems Mercedes-Benz modeliams. Mercedes bendradarbiauja su įvairiais padangų gamintojais. Keletą modelių klasės C, SLK ir E-klasės turi įrengtas Bridgestone Ecopia Serie padangas. Be to, Mercedes montuoja standartines Dunlop ir Yokohama padangas.

Aukštas komfortas su atitinkamomis padangomis

Mercedes įdėda daug pastangų į vairavimo komfortą, o tai priklauso nuo tinkamai pasirinktų padangų. Dėka geros kokybės su žemu pasipriešinimo riedėjimui, triukšmas yra sumažintas iki minimalaus lygio transporto priemonės viduje ir išorėje. Aukštos kokybės Mercedes-Benz padangos užtikrina saugumą ant kiekvieno paviršiaus ir bet kokiomis oro sąlygomis. Padanga pasižymi efektyviu vandens išstūmimu, kas leidžia užtikrintai išlaikyti kelią ir sumažina slydimo vandens sluoksniu tikimybę. Pas mus rasite padangas kiekvienam Mercedes modeliui.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.