Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Padangos Jūsų Lancia automobiliui

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Visiems pažįstamam automobilių pramonės gamintojui Fiat Group nuo 1969 metų priklausantis prekinis ženklas Lancia buvo sukurtas 1906 metais Torine (pačioje Italijos automobilių pramonės širdyje) ir pavadintas Vicenzo Lancia garbei. Gerai žinomas dėl savo pomėgio naudoti graikų alfabeto raides savo automobilių modelių pavadinimams, Lancia prekinis ženklas sulaukė didelio pasisekimo automobilių sporte; po neilgai trukusio dalyvavimo Formulės Vienas lenktynėse penkiasdešimtaisiais metais, įmonė įsitvirtino ralio sporte septyniasdešimtųjų metų pradžioje.
1972 metais Fulvia laimėjo Tarptautinį čempionatą, išpranašavusį milžinišką pergalių šėlsmą 1973 metų Pasaulio Ralio Čempionate (WRC).

Ralio legendos

Net ir po pasitraukimo iš automobilių rinkos 1993 metais, Lancia išliko sėmingiausiu WRC (Pasaulio ralio čempionatas) lenktyninių automobilių gamintoju iki pat šios dienos. Perversmą sukėlęs Stratos modelis iškovojo titulą 1974, 1975 ir 1976 metais; D37, paskutinysis ‘romantiškosios eros’ galiniai ratais varomų automobilių čempionas, nugalėjo 1983 metais; legendinė Delta visiems laikams liks WRC istorijoje, nes laimėjo net šešis kartus iš eilės tarp 1987 ir 1992 metų.

Nors šis gamintojas nustojo prekiauti automobiliais už Italijos ribų nuo 2014-ųjų birželio, reifendirekt.lt vis dar siūlo Jums platų vasarinių, -ieminių ir universalių padangų pasirinkimą Jūsų Lancia. Klasikiniam Lancia Delta modeliui mes rekomenduojame šiuos prekinius ženklus: Bridgestone, Continental; arba Maxxis; Prisma modeliui - Fulda ir Viking padangos yra pačios populiariausios. Žinoma, aukščiau paminėtos padangos sudaro tik nedidelę dalį mūsų siūlomo padangų, tinkamų Lancia modeliams, asortimento.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^