Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Dažniausiai Užduodami Klausimai

 1. Ar aš galiu sumontuoti sniego grandines ant bet kurios padangos? 
 2. Ar turi žeminės padangos maksimalų greitį?
 3. Kada ir kodėl aš turiu sumontuoti žiemines padangas?
 1. Ar aš galiu sumontuoti sniego grandines ant bet kurios padangos? 

  Iš esmės galima užmontuoti sniego grandines ant bet kurios padangos. Tik liečiant ratlankio gali būti aprybojimų. Dėl to prašome atsidžiai preskaityti ratlankio charakteristiką arba jūsų automobilio naudojimo instrukciją. 2. Ar turi žeminės padangos maksimalų greitį?

  Maksimalus žieminių padangų greitis yra, priklausomai nuo gaminimo būdo ir ženklinimo, 160 km/h (Speed Index Q), 190 km/h (T), 210 km/h (H), 240 km/h (V) ir virš 240 km/h (ZR). 3. Kada ir kodėl aš turiu sumontuoti žiemines padangas?

  Žiemines padangas patartina pirkti jau spalio mėnesį. Oro temperatūrai krentant sumažėja vasarinių padangų elastingumas, jos sukietėja jau 7°C temperatūroje. Pasekmė yra silpnesnis sukibimas su keliu ir žymiai ilgesnis stabdymo kelias! Žieminės padangos yra pagamintos iš specialaus gumos mišinio, kurio didesnė dalis yra silikakaučiukas ir natūralus kaučiukas, jie laiko padangą elastinga netgi nukritus oro temperatūrai. Ypač važiuojant šlapiu arba suledėjusiu keliu, žieminės padangos yra žymiai saugesnės negu vasarinės (dėl jų medžiagos savybių ir ypatingo protektoriaus rašto), nes jos turi stipresnį sukibimą su kelio danga ir pagerina stabdymo, vairavimo bei pagreitinimo savybes. Be to jūs turite atsižvelgti į galiojančius įstatymus, kurie draudžia naudoti vasarines padangas žiemą. Jūs taip pat avarijos atveju galite prarasti savo draudimo apsaugą