Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Dažniausiai Užduodami Klausimai

 1. Į ką aš galiu kreiptis, jeigu aš turiu klausimų apie savo užsakymą?
 2. Aš nesu tikras, kad jūs gavote mano užsakymą. Kaip aš galiu tai patikrinti?
 3. Aš padariau užsakymą. O kas dabar? 
 4. Ar aš galiu užsakyti prekes kitokiu būdu, o ne tik per internetą? Kokias jūs turite kitas prekių užsakymo galimybes?
 5. Ar man reikalingas slaptažodis užsakant prekes pas jus?
 6. Kaip aš galiu užsakyti keletą padangų viename užsakyme?
 7. Kaip aš galiu užsakyti prekes jūsų parduotuvėje?
 8. Kaip aš sužinosiu, ar jūs gavote mano užsakymą internetu? 
 9. Kaip galiu pakeisti užsakytų padangų skaičių?
 10. Kodėl jūs daugiau nesiūlote kai kurių padangų? 
 1. Į ką aš galiu kreiptis, jeigu aš turiu klausimų apie savo užsakymą?

  Tokiais atvejais prašome pranešti mums apie tai adresu reifendirekt-lt@delti.com arba telefonu – 52058985.

 2. Aš nesu tikras, kad jūs gavote mano užsakymą. Kaip aš galiu tai patikrinti?

  Po jūsų užsakymo gavimo jūs nedelsiant gausite iš mūsų užsakymo gavimo patvirtinimą ir užsakymo numerį el. paštu. Tuo atveju, jeigu jūs negausite patvirtinimo, prašome pranešti mums apie tai el. paštu adresu reifendirekt-lt@delti.com arba telefonu – 52058985

 3. Aš padariau užsakymą. O kas dabar? 

  Jeigu jūs, užsakant prekes apsirikote, jūs galite papraščiausiai anuliuoti užsakymą.   4. Ar aš galiu užsakyti prekes kitokiu būdu, o ne tik per internetą? Kokias jūs turite kitas prekių užsakymo galimybes?

  Jeigu jūs nenorite padaryti užsakymo internetu, jūs turite galimybę užsakyti telefonu (52058985), arba paštu (Delticom AG, Bestellannahme, Brühlstraße 11, 30169 Hannover, Vokietija). Tuo atveju prašome pranešti mums tikslų prekės pavadinimą, padangų kiekį ir taip pat jūsų pasirinktą apmokėjimo būdą: - pinigų prevedimu arba kreditine kortele (nurodant kreditinės kortelės numerį ir galiojimo laiką).

 5. Ar man reikalingas slaptažodis užsakant prekes pas jus?

  Jums nereikia slaptažodžio tam, kad užsakyti prekes. Jūs turite tik paspausti užsakymo formuliare "Aš perskaičiau bendrąsias verslo sąlygas ir akceptuoju jas" ir po to pereiti prie antro žingsnio. Prašome palikti langelius "El. paštas" ir "Slaptažodis" neužpildytus ir paspausti migtuką "Prie 2 žingsnio". 6. Kaip aš galiu užsakyti keletą padangų viename užsakyme?

  Jūs galite užsakyti keletą skirtingų padangų, paspaudžius mygtuką "Į krepšelį" padangų pasirinkimo sąraše jūsų pasirinkto padangų tipo. Tada jūs galite paspausti į sąsają "Krepšelis" navigacijos juostelėje "Mano užsakymas". Čia jūs surasite jūsų visų pasirinktų padangų sąrašą 7. Kaip aš galiu užsakyti prekes jūsų parduotuvėje?

  Platų užsakymo eigos paaiškinimą jūs surasite čia: Užsakyti – tai daroma taip!. Jeigu jūs turite klausimų arba pastabų, prašome kreiptis į mus el. paštu adresu reifendirekt-lt@delti.com arba telefonu – 52058985. Mes jums mielai padėsime.

 8. Kaip aš sužinosiu, ar jūs gavote mano užsakymą internetu? 

  Jūs nedelsiant gausite jūsų užsakymo patvirtinimą el.paštu arba faksu. Jeigu jūs nurodėte jūsų el.pašto adresą arba fakso numerį ir nepaisant to negavote jūsų užsakymo patvirtinimo, tai reiškia , kad mes dėja negavome jūsų užsakymo. Tokiu atveju prašome pakartoti jūsų užsakymą. 9. Kaip galiu pakeisti užsakytų padangų skaičių?

  Darydami užsakymą, turite užsakyti mažiausiai keturias padangas. Jei pageidaujate užsakyti daugiau ar mažiau padangų, galite keisti jų skaičių pirmame užsakymo etape. Paspauskite ant nuorodos "Keisti kiekį" ir įveskite pageidaujamą kiekį.  10. Kodėl jūs daugiau nesiūlote kai kurių padangų? 

  Dėl gamintojo pristatymo sunkumų mes šio metu negalime pasiūlyti šito tipo padangų . Bet mes noriai priimsime jūsų užsakymą. Mes pranešime jums, kai gamintojas galės pristatyti prekes.