Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Dažniausiai Užduodami Klausimai

 1. Aš nerandu montavimo serviso arti manes, bet nenoriu, kad jūs pristatytumete padangas mano namų adresu. Ar jūs galite man padėti? 
 2. Ar aš turiu informuoti montavimo servisą apie mano užsakymą prieš prekių pristatymą?
 3. Ar jūs galite pristatyti padangas tiesiai vienam iš montavimo partnerių? 
 4. Kaip aš surasiu artimiausią montavimo servisą?
 5. Kas sumontuos mano padangas?
 1. Aš nerandu montavimo serviso arti manes, bet nenoriu, kad jūs pristatytumete padangas mano namų adresu. Ar jūs galite man padėti? 

  Mes taip pat galime pristatyti prekes jums geriausiai patinkančio autoserviso adresu arba kitu jūsų pasirinktu adresu. Jūsų prekių ir sąskaitos už prekes pristatymo adresas neturi būti identiškas. 2. Ar aš turiu informuoti montavimo servisą apie mano užsakymą prieš prekių pristatymą?

  Mūsų montavimo partneriai automatiškai gauna pranešimą, kai jūsų užsakymas palieka sandėlį. Prašome atkreipti dėmesį, kad tai įvyksta tik tada, kai jūs užsakymo metu pasirinkote opciją "Pristatymas vienam iš montavimo partnerių" ir pasirinkote montavimo partnerio adresą kaip preikų pristatymo adresą. Mes patariame jums bet kurio atveju susisiekti su montavimo partneriu, ir pranešti jam, kad jis gaus jums skirtą siuntinį iš ReifenDirekt. Kartu jūs galite susitarti apie padangų sumontavimo terminą. 3. Ar jūs galite pristatyti padangas tiesiai vienam iš montavimo partnerių? 

  Mes galime pristatyti padangas bet kuriam mūsų montavimo partneriui, jūs turite tik pasirinkti vieną iš jų. Apie pasikeitimus mes pranešime mūsų interneto svetainėje. 4. Kaip aš surasiu artimiausią montavimo servisą?

  Čia yra Montavimo partnerių paieška, papraščiausiai įrašykite pašto indeksą, vietovę arba vietovės telefono kodą ir mes pasiulysime jums montavimo partnerius arti jūsų.
  Jūs vis dėl to turite sunkumų surasti savo montavimo partnerį? Mes mielai jums padėsime. Prašome atsiųsti jūsų problėmos aprašymą el. paštu reifendirekt-lt@delti.com arba paskambinti mums telefonu: – 52058985.

 5. Kas sumontuos mano padangas?

  Daugelis autoservisų yra mūsų partneriai. Todėl mes galime pristatyti jūsų užsakytas prekes tiesiai vienam iš daugelio mūsų montavimo partnerių. Užsakant jūs galite pasirinkti autoservisą netoli jūsų ir susitarti dėl montavimo termino.