Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Dažniausiai Užduodami Klausimai

 1. Ar apmokėjimas kreditine kortele saugus?
 2. Ar jūs galite garantuoti, kad kainos nekils? 
 3. Ar yra jūsų kainos su PVM ir siuntimo kaštais?
 4. Ką reiškia IBAN? 
 5. Kaip aš galiu mokėti?
 1. Ar apmokėjimas kreditine kortele saugus?

  Taip! Jeigu jūs saugosite kreditinės kortelės duomenys nuo svetimų. Dabartiniu metu daugelis prekiautojų naudoja saugų informacijos šifravimą, kuris neleidžia svetimiems prieiti prie jūsų kreditinės kortelės duomenų. Mūsų šifravimo metodas - SSL - Secure Socket Layer - skaitosi geriausiu informacijos šifravimo metodu, kuris šio metu egzistuoja. 2. Ar jūs galite garantuoti, kad kainos nekils? 

  Tarptautinės rinkos kainos priklauso nuo pasiūlymo ir paklausos. Kasdieniniai valiutos kurso pasikeitimai pav. tarp JAV Dollar ir EUR taip pat turi poveikį į padangų kainas. Delticom stengiasi surasti jums palankiausią kainą! Mes garantojame mūsų pasiulymų stabilią kainą. 3. Ar yra jūsų kainos su PVM ir siuntimo kaštais?

  Nurodytos padangų kainos yra su PVM ir siuntymo kaštais Lietuvoje. Apie galiojančias pristatymo ir mokėjimo sąlygas jus galite sužinoti čia. 4. Ką reiškia IBAN? 

  Sutrumpinimas IBAN reiškia "International Bank Account Number" (internacionalinio banko sąskaitos numeris). Jis yra sudarytas iš šalies pavadinimo kodo, pav. "LT", dviejų skaičių patikrinimui, aštuonių skaičių banko kodo ir dešimties skaičių banko sąskaitos numerio, trumpesniems numeriams yra pridėdami nuliai. (IBAN gali būti iki 30 rašomųjų ženklų ilgumo). IBANo pranašumas yra tame, kad dėl vieningos kodavimo sistemos neteisingai nurodyti numeriai gali būti greitai patikrinti ir ištaisyti ir dėl to nesulėtina pinigų prevedimo. Priklausant nuo pinigų prevedimo būdo yra skirtumai tarp elektroninio ir poperinio IBAN formato. Poperiniame formate pavadinimas "IBAN" rašomas prieš numerį ir numeris dėl patogumo yra padalinamas į keturių skaičių blokus (Pav.: IBAN LT89 3705 0299 1234 5678 90), elektroniniame formate skaičiai rašomi kartu (LT89370502991234567890). Dėl to, kad pasaulinis perstatymo į IBAN-standartą procesas dar nepasibaigė, reikia ir toliau nurodyti SWIFT/BIC-Code pinigų gaunančio banko. 5. Kaip aš galiu mokėti?

  Jūs galite sumokėti kreditine kortele arba prevedimu.

  - Mokėjimas pervedimu: Jūs turite sumokėti prieš gaunant prekes. Čia nėra galimybės patikrinti prekių kokybę prieš užmokant už jas.

  - Mokėjimas kreditine kortele: Čia jums reikia nurodyti jūsų kreditinės kortelės numerį ir galiojimo laiką. Po šitų duomenų patikrinimo mes pradėsime vikdyti užsakymą.


  Prašome pervesti pinigus 7 dienų eigoje po sąskaitos už prekes gavimo ant sekančios banko sąskaitos:

  Delticom OE SRL
  Deutsche Bank München
  IBAN DE54700700240396225500
  Swift: DEUTDEDBMUC