Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Dažniausiai Užduodami Klausimai

 1. Kas yra DEX?
 2. Apklausos rezultatai: Kaip vairuotojai vertina europinės padangų kortelės kriterijus?
 3. Kur atvaizduojama DEX?
 4. Ar DEX galioja ir žieminėms padangoms?
 1. Kas yra DEX?

  Delticom – pirmaujanti ir vyraujanti europietiškų padangų prekiautoja internete, išsamioje ir informatyvioje anketoje apklausė 15 – kos Europos šalių vairuotojus, išsakant savo nuomonę apie 3 europinės padangų kortelės kriterijus.

  Iš čia atsiradusi pirmenybė ženklinimo kriterijams yra DEX („Delticom“ efektyvumo klasių indeksas) pagrindas. Tokiu būdu DEX yra atskirų padangų ženklinimo kriterijų vertės ir šių kriterijų vertinimo derinys.

  DEX palengvina pirkimo apsisprendimą. Internetinėse Delticom parduotuvėse DEX yra vertinimo sistema, kokybę nurodanti iki penkių žvaigždučių ženklinimu. 

  Kuo daugiau žvaigždučių DEX nurodo, tuo geriau ir pozityviau padangos su efektyvumo indeksu buvo įvertintos vairuotojų.

  Dėmesio: DEX galioja tik vasarinėms ir universalioms padangoms! 2. Apklausos rezultatai: Kaip vairuotojai vertina europinės padangų kortelės kriterijus?

  Saugumas nugali prieš taupymo galią. Daugiau nei pusė apklaustųjų laiko atsparumą šlapiai kelio dangai svarbiausiu kriteriju, vertinant europinę padangų kortelę. Antroje vietoje, pasak apklausos, daugiau nei 25 – iais procentais įvertintas pasipriešinimas trinčiai. Žemiausiai įvertinti apklausoje yra važiavimo metu esantys garsai. 3. Kur atvaizduojama DEX?

  DEX atvaizduojama Delticom internetinėse parduotuvėse. DEX nurodomas perkant padangas paieškos rezultatų sąraše, kur nurodoma išsamesnė informacija apie padangas. 4. Ar DEX galioja ir žieminėms padangoms?

  ES padangų etiketė neapima padangų važiavimo savybių ant ledo ir sniego, todėl, perkant žiemines padangas, rekomenduojama vadovautis įsteigtų organizacijų atliktų bandymų protokolais, kuriuos galite rasti neutraliame padangų bandymo puslapyje Padangutestas.lt.