Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Jeep

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Jeep automobilius besirenkantys vairuotojai dažniausiai yra nuotykių mėgėjai, todėl Jiems tinkamiausios padangos tos, kurios neasfaltuotais keliais važiuoja taip pat puikiai kaip ir greitkeliu. Gamintojo rekomenduojamos (OEM) Jeep padangos gali būti pagamintos Goodyear, Firestone ar kitų įmonių, tai priklauso nuo Jūsų automobilio modelio ir gamybos metų.

Padangų dydžiai Jeep automobiliams

Jeep Cherokee yra vienas iš populiariausių Jeep modelių; šis automobilis originaliai parduodamas su 215/75 R15 dydžio padangomis. Jūs taip pat galite naudoti šiuos dydžius: 235/70 R16 arba 235/60 R17.
Visureigių padangų potektoriaus raštas yra ypatingos konstrukcijos - padeda efektyviai pašalinti vanenį ir purvą nuo padangos ir kelio lietimosi paviršiaus. Jeep padangos užtikrina gerą sukibimą tiek važiuojant greitkeliu, tiek ir su neasfaltuota kelio danga. Dėl grubaus protektoriaus šios padangos sukelia didesnį triukšmą važiuojant. Viskas priklauso nuo Jūsų Jeep modelio, bet kokiu atveju Jums reikalingos padangos, užtikrinančios vairavimo kokybę važiuojant bet kokiais keliais.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.