Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Iveco padangų pasiūla

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Gerai pažįstamas Torine būstinę turintis pramoninių transporto priemonių gamintojas Iveco (Industrial Vehicle Corporation) gamina ir prekiauja furgonais, įvairaus dydžio sunkvežimiais, autobusais, speciala civilinės gynybos ir karine technika, pramonės ir statybos aikštelių transporto priemonėmis ir net milžiniškomis karjeruose naudojamomis mašinomis, kurių bendras svoris viršija 40 tonų. reifendirekt.lt, Jūs galite įsigyti nebrangių Iveco padangų, bet kurios rūšies ir bet kokį kiekį.

Visų tipų padangos už gerą kainą

Komercinio tipo transporto priemonių padangoms taikomi ypatingi reikalavimai, nes Jūsų investicija turi atsipirkti. Dauguma šio tipo mašinoms taikomų padangų yra itin atsparios trinčiai, protektoriaus nusidėvėjimui bei šoninių bortelių nusitrynimui ir atlaiko didelę apkrovą esant bet kokioms sąlygoms.

Radialinės konstrukcijos padangos vis labiau populiarėja tarp ilgus atstumus turinčių nuvažiuoti vairuotojų, nes jos yra efektyvesnės už kitas padangas. Kitiems automobilių tipams, ypač sunkiasvoriams vilkikams ir industrinėms transporto priemonėms, diagonalinės konstrukcijos padangos yra patikimesnės, nes jos atlaiko net ir didžiausią apkrovą. Kad ir kokie būtų Jūsų porekiai, mes galime pasiūlyti geriausias kainas.

Mes turime platų įvairių prekinių ženklų ir modelių padangų ir pilnos komplektacijos ratų pasirinkimą Iveco transporto priemonėms reifendirekt.lt internetinėje parduotuvėje ir siūlome nemokamą pristatymą visoje Lietuvos teritorijoje. Pasinaudokite mūsų suteikiamais privalumais ir užsisakykite jau šiandien geriausias padangas žemiausia kaina. Nesudėtinga paieškos sistema padės surasti Jums reikiamą prekę pagal techniniame pase pateikiamus duomenis. Užsakymą galite apmokėti trimis būdais: mokėjimo kortele, išankstiniu banko pavedimu ir Paypal.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.