Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Infiniti

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Infiniti yra prestižinis prekinis ženklas, kurį 1989 metais sukūrė automobilių gamintojas Nissan.
Šiuo metu, Infiniti siūlo keturis automobilių modelius: du visureigius ir po vieną limuzino ir kabrioleto modelį. Ex SUV Infiniti visureigis originaliai yra parduodamas su 225/60 R17 arba 225/55 R18 dydžio padangomis. SUV FX modeliui tinka 265/50 R20 dydis. Infinity G modeliui yra sumontuotos 225/50 R18 arba 245/45 R18 dydžio padangos . Infiniti G20 modeliui tinka ir mažesnio dyd-io padangos. Standartinis Infiniti automobilių padangų dydis yra 195/65 R15.

Infiniti padangos užtikrina saugumą

Premium klasės padangos užtikrina optimalų sukibimą su kelio danga važiuojant bet kokiu kelio paviršiumi esant bet kokioms oro sąlygoms. Vanduo yra efektyviai pašalinamas nuo lietimosi su kelio danga paviršiaus ir tai Jums suteikia didesnę vairavimo kontrolę net ir smakiai lyjant. Pasinaudokite Jums suteikiamais privalumais ir sutaupykite užsisakę siūlomas padangas. Jeigu padangos nusidėvi lėtai, tai taip pat padeda sumažinti degalų sąnaudas ir taip padidina padangos našumą. Infiniti padangos taip pat užtikrina žemą triukšmo lygį ir važiavimo patogumą.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.