Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Honda automobilio padangos

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Honda markės istorija prasideda 1920 metais. 1963 metais koncernas pristatė pirmuosius lengvuosius automobilius parodoje Tokijuje. Honda dabar yra viena didžiausių automobilių gamintojų ir parduoda savo produkciją visame pasaulyje. Honda pasiūloje daugiausia rasite vidutinės ir kompaktinės klasės automobilius. Nepriklausomai nuo jūsų modelio, mūsų reifendiret.lt svetainėje galite surasti tinkamas padangas kiekvienam Honda modeliui. Visi pirmaujantys padangų gamintojai turi savo pasiūloje padangas Honda automobiliams.

Pasirinkite vieną iš pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų

Kiekvienas Honda modelis turi įrengtas padangas iš pirmaujančių gamintojų. Honda FCX turi savo įrengtas Yokohama markės padangas su 215/60 R16 dydžiu. Vienas iš populiariausių modelių tai Honda Civic, kuris yra aprūpintas Bridgestone padangomis su 195/60 R15 dydžiu. Kitas gerai žinomas padangų gamintojas Dunlop užtikrina Honda automobiliams padangas su 14-16 colių ratlankiais.

Tinkama padanga kiekvienam Honda modeliui

Kiekvienas Honda savininkas, kuris rūpinasi savo automobiliu, turi nepamiršti, kad išskyrus kainą, yra labai svarbi ir padangų kokybė. Kompaktiškiems automobiliams idealiai tinka nuo 175mm iki 195 mm padangos plotis ir ratlankių dydis 14 arba 15 colių. Sportiniam automobiliui Honda S2000 rekomenduojamos 16 colių ratlankiai su 205 mm pločio padangomis. Jas taip pat galima montuoti ant lietinių ratlankių. Aukštos kokybės padangos markės Honda rūpinasi mūsų saugumu visomis oro sąlygomis ir ant kiekvienos kelio dangos. Labiausiai įtikinamų argumentų šių padangų yra efektyvumas ir jų aukšta rida.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^