Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

General žieminės padangos – sunku atsispirti kokybei

General Tire yra patikimas padangų tiekėjas nuo 1915 metų, kai pirmieji vairuotojai važinėjo žavingomais automobiliais, tokiais kaip Ford Model T vagonėlis. Šiandien tai didžiausios ir labiausiai technologiškai pažengusios Continental įmonės prekinis ženklas.

Vairavimas žiemos metu gali būti nelengva patirtis, ypač jei atsižvelgiame į kaprizingą Lietuvos orą. Jeigu Jūs ieškote kokybiškų žieminių padangų,reifendirekt.lt gali Jums pasiūlyti didelį asortimentą General Tire prekių labai patrauklia kaina - keli modeliai ir daugybė skirtingų dydžių patenkina bet kurio vairuotojo poreikius.

Mėgaukitės žiemos žavesiu saugiai su General padangomis iš reifendirekt.lt

General žieminės padangos puikiai tinka naudoti kintančiomis ir dažnai naujus iššūkius metančiomis Vidurio ir Šiaurės Europos klimato sąlygomis, gamybai naudojami pažangūs technologiniai sprendimai, užtikrinantys stabilų važiavimą ir saugumą net ir esant itin sunkioms eismo sąlygoms. General Altimax grupė yra sudaryta iš Altimax Arctic, Altimax Nordic ir Altimax Winter Plus modelių, skirtų itin kompaktiškiems ir vidutinio dydžio lengviesiems automobiliams. Specialiai visureigiams sukurtas General Grabber Snow modelis naudoja ypatingą naujos kartos silicio gumos mišinį, kuris užtikrina aukštą sukibimo lygį tiek važiuojant apledėjusiais, sniegu padengtais keliais, tiek neasfaltuotose vietovėse. General Eurovan Winter modelis užtikrina stabilumą ir gerą sukibimą su kelio danga nedidelio svorio sunkvežimiams.

reifendirekt.lt siūlo aukštos kokybės General žiemines padangas geriausiomis sąlygomis – itin maža kaina, paprasta užsakymo eiga, klientų aptarnavimo komanda ir nemokamas pristatymas visoje Lietuvos teritorijoje užsisakius dvi ir daugiau padangų. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir surasite daugiau informacijos apie mūsų pasiūlymus ir teikiamas paslaugas ir tikimės, kad dar ne kartą sugrįšite pas mus!

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.