Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Jūsų saugumui užtikrinti – Firestone žieminės padangos

Ypatingai vertinamas amerikiečių prekinis ženklas Firestone jau tapo gerai žinoma klasika dėl aktyvaus dalyvavimo romantiškoje lenktynių eros pradžioje – praadedant pirmosiomis Indianapolio 500 lenktynėmis 1911 metais, kuriose Firestone padangomis važiavusi mašina įveikė visus konkurentus. Šiandien priklausantis Bridgestone įmonei, didžiausiam padangų gamintojui pasauliniu mąstu, Firestone prekinis ženklas išsiskiria iš kitų savo dizainu ir technologinėmis naujienomis. Ar Jūs ieškote žieminių padangų prienama kaina?reifendirekt.lt turi didelį asortimentą specialių padangų, tarp kurių ir Firestone naujausiius modelius šaltajam metų laikui.

Puikus efektyvumas nepalankiomis oro sąlygomis naudojant Firestone padangas iš reifendirekt.lt

Firestone Winterhawk žieminnių padangų modelis užtikrina puikų važiavimą šaltuoju metų laiku. Mėgaukitės itin gera kokybe už prienamą kainą važinėdami Winterhawk 2 EVO ir Winterhawk 2V EVO. Naujausios kartos modelis ir nenuginčijamas žieminių padangų kategorijos padangų nugalėtojas yra Winterhawk 3 modelis, kuris gavo platų specializuotų automobilių žurnalų pripažinimą už puikių sukibimą su ledu padengta kelio danga, stabilų važiavimą šlapiu keliiu ir nedideles kuro sąnaudas.

Nedidelio svorio komerciniams automobiliams, Firestone siūlo Vanhawk Winter, patvarias ir stabilias žiemines padangas, kurias glite pasirinkti iš daugybės dydžių pasiūlos. Be didelio apkrovos indekso, šis modelis užtikrina gerą sukibimą su ledu ir sniegu padangta kelio danga toms nesibaigiančioms žiemos darbo dienoms. Mėgaukitės važiavimu žiemą dar labiau naudodami Firestone žiemines padangas iš reifendirekt.lt. Mūsų kainos yra pačios geriausios rinkoje ir užsisakius dvi ar daugiau padangų užtikriname nemokamą pristatymą !

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.